Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dwelablack

    tag

    Aki valtott 6rol 6sre, osszefoglalna az ujitasok eletszeru hasznossagat? Pl:
    - a kameranak (elso/hatso) tenyleg szebb a kepe? 4k-t ne emlegessunk, eletszeru felhasznalasnal maradjunk, tehat mondjuk szurkuletben osszehasonlitva.
    - a 3d touchnak van letjogosultsaga a mindennapi haszbalatban? Pl: nevre bokve hosszan sms kuldes, vagy ertesitesek azonnali eldobasa zarkepernyon, ujablak nyitasa hosszan nyomva, esetleg alkalmazasok kozti gyors vissza funkcio, ki melyik featurenek orult a legjobban es hasznalja is?
    - hatlapon erezheto a sulyan kivul a mas anyaghasznalat?
    - a 2gb szamomra nem jon ki a mindennapi hasznalatban (email, safari, facebook, sok telefo alas) de ha megis akkor meghallgatom.
    - ujjlenyomat olvasast nem hasznalok, szoval az mindegy szamomra.

    Koszi,
    Gy.

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

  • dwelablack

    tag

    válasz dwelablack #1480 üzenetére

    Koszi Ed Parker.
    Mas valaki mondana meg velemenyt?

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

  • dwelablack

    tag

    meg egy utolso kerdes, es reszemrol ezzel nagyjabol el is dolt a 6/6s kerdes:
    A 3d touchban latom szamomra a legnagyobb kulombseget. Eloallhat szerintetek az, hogy kiadja az apple a szoftveres 3d touch alternativat? Tehat ugyanazok a featurek, csak nem a nyomas erossegere aktivalodik, hanem a nyomas hosszara (mint mas oprendszereken is). Gyakorlatilag ezt megcsinalni bagatel, csak kerdes, hogy varhato-e ilyen? Nem kovettem korabban a foverzio es az s roadmapjet, de hatha emlekszik valaki hasonlo esetre az 5os vagy 4es eseteben?

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

  • dwelablack

    tag

    aktivalas nelkul meg lehet tudni melyik procival szerelt a kivalasztott peldany? Elkepzelheto, hogy lesz lehetosegem kiprobalasra (bekapcsolásra), mielott kifizetem a telefont (edigital). Koszi.

    [ Szerkesztve ]

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

  • dwelablack

    tag

    Mi a véleményetek konkrétan erről az alkalmazásról? Vagy általánosan kérdezve, tudnak ezek egyáltalán jól működni iOS-en? Api szinten van ez vajon használva, vagy valami tákmák az egész, és zabálja az aksit mert folyamatosan fut a háttérben?
    Amit szeretnék, hogy este 9-reggel 7 között semmilyen hangja ne legyen a telefonnak (de hívható maradjak), csak esetenként az ébresztőnek (és ezért ne kelljen kikapcsolni, vagy átkapcsolgatni a némító gombot) Van erre valamilyen megoldás? Tudtok ajánlani esetleg olyat amit ilyen célra használtok?

    Illetve még egy kérdés: Ki lehet valahogy kényszeríteni azt, hogy 1 tap-ra (tehát ne nyomásra) a homegombon előugorjon a home screen? Igen, ez is kardinális probléma :)

    Köszi,
    Gy.

    [ Szerkesztve ]

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

  • dwelablack

    tag

    Pár napja jöttem át htc m8/nexus5-ről 6S-re.
    Nyűgös user vagyok, de nagyjából:
    M8-at imádtam, mert szoftveresen és hardveresen is tökéletes volt. Viszont kiesett a kezemből folyamatosan :(
    Nexus5-öt imádtam, mert a világ legjobb méretű/súlyú telefonja számomra, de hardveresen csapnivaló (telefon funkciója kimondottan), egyedül talán a qi töltést tudom pozitívumként megemlíteni.
    I6S. Még nem szoktam meg, van egy két számomra érdekes hülyesége, amit lentebb mindjárt leírok. A véleményem az, hogy nem ér 2.5x annyit az M8-hoz képest, de egyszerűen a mobilgyártóknak nem én vagyok a célpont, mert nem találtam más alternatívát (sem a jelenlegi piacon, sem a trendek miatt megfigyelhető jövőbeni piacon, mert mindegyik telefon akkora már mint a fejem). Így az applenek jól kifizettem azt, hogy csináltak egy olyan zászlóshajót, aminek számomra jó a mérete. Viszont az árával kapcsolatban van egy másik megjegyzés is: Oké, hogy ez 250ezer forint, és jövőre mondjuk el tudod adni 150-ért, de két év múlva is 100 felett lesz még az ára. Az m8-at megvettem 140-ért amikor kijött és alig tudtam elcsereberélni fél év múlva 80-ért, 2 év múlva meg rakhatom a fiókba, mert a kutyának nem kell már.

    Szóval ennyi. Jó telefon, de ha régi motoros vagy android terén, akkor át kell állítani magadban egy bitet, és néhány dolgot elfogadni, hogy az így van és kész. Ha ez menni fog, akkor fog tetszeni szerintem.
    Egy két hülyeség, amire jó lenne ha mondanátok valamit:
    - Nagyon király ez a spotlight-search. Az utolsó utáni zsákfaluban is megtalálja az Attila utcát, és behozza Attila királyról is a wikipediat, DE az Attila kontaktjaimat nem találja meg! Konkrétan nem keres a kontaktok között. (Pedig tisztán emlékszem, hogy volt 1-2 nap amikor működött). Neten kismillió fórumon sírnak miatta, de csak ilyen próba megoldásokat találtam: reseteljem a telefont, meg bökjek a csoportok fülre a kontaktok között, és kapcsoljam ki meg be a spotlight keresést. Egyik sem működik. Nálatok megy?
    - Nem lehet valahogy gyorsikonnal/esetleg taskolva némítani a telefont? Ez a kapcsolós megoldás egyelőre idegen nekem.
    - Az előző kérdésre ráfűzve. Van esetleg olyan gyorsnémítás, ami még a rezgést is kikapcsolja?
    - Hogyan tudom a leggyorsabban megtalálni az elérhető wifiket?

    Köszi előre is a segítséget,
    Üdv,
    Gyula.

    [ Szerkesztve ]

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

  • dwelablack

    tag

    válasz N.otorious #1959 üzenetére

    Ezt a fórumot még mindig nem értem :( megkérdezitek, hogy ki miért váltott, és mi a véleménye. Utána pedig magyarázatot kértek rá, hogy lehet valakinek ilyen véleménye...

    Az, hogy az egyiken 100ezret buksz egy év alatt a másikon fél év alatt meg 60at azt mindenki vérmérsékletének megfelelően kezeli.
    Az, hogy nincs olyan zászlóshajó jelenleg, ami számomra megfelel méretben az is egy szubjektív dolog.

    Felőlem az vesz ilyen telefont aki akar, és az vesz mást aki mást vesz. Nincs ebben több.

    De, hogy keretbe foglaljam a hozzászólást megjegyzem, hogy a négy kérdésre senki nem repült rá, csak a véleményre, ami ugye pont olyan mint a segglyuk.

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

  • dwelablack

    tag

    válasz RazoR #2848 üzenetére

    Az enyém 3 naposan betonra esett, úgy hogy visszapattant. Nagyon jó az alumínium, mert semmi nem látszik rajta, de az üveg sarka bepókhálósodott. (3D touch műxik szerencsére) Szóval fasza minden :)

    [ Szerkesztve ]

    nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

Új hozzászólás Aktív témák