Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz kali #600 üzenetére

    +(#601) Tibee86:
    szeretném én olyan stabilnak tudni eztán bármelyik androidos telefonomat, mint amilyen most az 5s az ios 8.0.2 alatt!

    Nem tudom milyenre sikeredett a 8.0.2 de az, hogy előtte a kamera alkalmazás is megfagy és csak pár másodperc után tér magához a rendszer, alkalmazások leállnak vagy újraindul a telefon az nálam nem stabil. Elismerem, hogy IOS-en hozzá lehet szokni és egy idő után nem zavaró, de én nehezen tudnám elviselni az M8 után. De nyilván azért te sem gondoltad komolyan kijelenteni, hogy a 8.0.2 mennyire stabil mikor még jóformán alig használtad a rendszert. Ennyi idő után nem lehet releváns tapasztalatot szerezni a stabilitásáról, éppen ezért is érzem úgy hogy kissé elfogult kijelentés ez. :)

    m8? haver azért heti szinten panaszkodik, hogy beakad az android folyamat és leszippantja az akkumulátort, de ez ugye más androidos telefonoknál is jellemző...

    Nálam még nem volt ilyen probléma, hogy valami beakadt volna valami a háttérbe de ez mind2 rendszerbe előfordulhat szóval lényegében nem lehet teljesen kiküszöbölni. Iphone 5 esetében is többeknek előfordult, hogy valami beakadt a rendszerbe és lezabálta az aksit, meg még nagyon melegedett a készülék is. Haverom kénytelelen volt berakni a hűtőbe annyira melegedett és teljesen le kellett gyalulni a rendszert hogy jó legyen.
    Szóval kiegészíteném ezt a mondatodat: "de ez ugye más androidos telefonoknál is jellemző..." és IOS rendszernél is így ugyanott vagyunk, hogy alkalmazás függő és szerencse kérdése is.

    látatlanban az Iphone 6 sem jön be, de inkább annak a kompromisszumai, mint g2 vagy akár g3.

    Pont ma volt a kezembe egy G3 és szerintem egyáltalán nem rossz készülék. Miért kellene jobban egy I6 mint egy G3 amúgy? Mik a legnagyobb kompromisszumok számodra?

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák