Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #335 üzenetére

    hát szomorúan tapasztalom, hogy még mindig hiányoznak olyan dolgok, funkciók belőle, ami sarkalatos pont pl az én felhasználói szokásaimnál. pedig most a pezsgő színű már eküszöm tetszik.

    egyetértek azzal, hogy azért nincs kijelző felbontás növekedés, mert újra kellene optimalizálni az egész szoftverkínálatot. ugyanakkor kérdezem én, hogy amikor az 5-öst behozták, miért nem lehetett 720p-re építeni? a világon mindenki szabványokra törekszik pontosan azért hogy a kompatibilitás hiánya a lehető legkevesebb szituációban jöjjön elő. erre van itt egy ilyen neszesemmi felbontás, amire egy 720p videó sem fér ki. hát nem tudom. egy logikától burjánzó cégtől ez minden csak nem logikus.

    BT: már nem egyszer kalandoztam hogy veszek iphonet, de ez volt az igazi visszatartó erő. látom az edzőteremben ahogy a sok szerencsétlen dróttal hallgat zenét az iphoneról és akad bele mindenbe, rántja le, akadályozza a mozgásban stbstb. nekem be van dugva az erősítős bt füles, a telefont leteszem a földre és oda megyek ahová akarok. nem nyomja a zsebem, nem arra kell koncentrálni hogy ki ne essen stbstb. ez szerintem ALAP használhatóság.
    buszon is (mert azért valljuk be sokan járnak tömbközzel, nem mindenki autókázik minden nap) nem egyszer voltam szemtanúja annak, hogy véletlenül beleakadt vki egy másik fél drótjába és rántotta ki a kezéből a 200xezres készüléket. szóval ez is alap használhatóság. hogy a bluetooth autós kihangosítómról ne is beszéljek (vagy azok esetleg működnek?- ezt sajnos nem tudom, ezért kérdezem)

    a másik, hogy fileküldésre teljesen jó a bt. átküldeni egy zenét valakinek, akinek tetszik, vagy átküldeni egy frissen készült fotót. ezért van kitalálva ez a lehetőség. nem pedig azért, hogy emailben küldözgessem, aztán megkapja, letölti, mindkettőnknek adatforgalom ha netán olyan csomagban vagyunk, hogy ez számít... szóval ez bővületes baromság, hogy a bluetooth csak lopott fileok küldésére használatos...

    nfc: fasza dolog... beülök a kocsiba és már indul az autós mód, navi magától, zene csatlakozik bluetoothra és elindul a lejátszó. de ez ahogy látom többeknek is hiányzik

    felhő: amikro korlátlan mobilnetek lesznek akkor talán használható lesz fullos LTE lefedettséggel... nekem havi 3gb a mobilnet forgalmam úgy hogy nem használok felhőt... melyik ikon díjcsomag tartalmaz 4+gb forgalmat? ja hogy egyik se. ezvan. de azért felhőzzön csak aki szerint ez megoldás. ikon lte 4gb 19000 :D

    egyszóval: a fent és korábban leírt dolgok nem arról szólnak, hogy valaki melyik platformon él. szerintem ezek a használhatóságról szólnak. és többet érnek a mindennapokban mint egy ujjlenyomat olvasós szkenner.
    a kamera meg tényleg gyalázatos lett. ez az egy pontja van a tesztnek, amit vitatnék

    [ Szerkesztve ]

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz gghrtz #400 üzenetére

    azért azt megemlíteném, hogy tényleg nagyone legáns eszköz. én úgy vagyok vele, hogy az elegancia fontos. nekem kifejezetten tetszik a pezsgő színű verzió belőle. itt nem arról van szó, hogy azért kell megvenni, mert ezzel többnek tűnsz, hanem ha megveszi valaki, lehet azért teszi, mert megy az emberünk összhatásához. én is megvenném, mert rendkívül elegáns eszköz, de sajnos vannak olyan bosszantó pontjai, melyek kizáróak...
    mindamellett ugyanolyan elegáns egy ascend p6 (tényleg nem illik leszólni, mert bőven többet tud mint egy iphone5s és konkrétan a fele az ára... még szolgáltatónál is annyi lesz...). elegáns, tud mindent, lehet hogy nem ios fut rajta, de az eleganciát és a mindennapok hasznos funkcióit bőven tudja. nem mellesleg a kamera kenterbe vágja a mostani tesztalanyunk kameráját.

    nem vitát akarok szítani, ezek a tények, a többi már csak hit vagy beállítottság kérdése, hogy ki melyik oldalra áll. aki ésszerűen dönt, az nem vesz ma iphone 5s-t.

    (#553) Parallaxis: azért hozzátenném, hogy a note3 mint eszköz több mindenre alkalmas mint az 5s... (kissé nagyobb kijelző, enyhén szólva egyszerűbb internet kezelés... nem egérweb mint a 4"...) jah mondom ezt úgy, hogy kifejezetten nem komálom a samsungot.

    [ Szerkesztve ]

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz ZooLee #558 üzenetére

    átlagos használatra valóban legjobb a 4". de akkor nem értem, mi kerül 250be, ha csak telefonálásra és smsre használom. sztem aki iphonet vesz az durván netezni is akar meg közösségi oldalzni. ahhoz már sztem kevés a 4". de ízlések és pofonok. én speciel nem vagyok az egérweb híve.

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz motor1 #573 üzenetére

    erre egy kedves iphone 4s tulajdonos barátom az alábbiakat mondta naiv szemekkel arra a felvetésemre, hogy de fogok örülni neki, ha minden személyes adatom egy nagy központi szerveren fog pihenni valahol az usaban 30 emelet mélyen... szóval az alábbiakat mondta:
    "de hát az a telefonon lesz eltárolva, nem kerül fel sehová"

    nem kommentáltam, itt megszakítottam a beszélgetést egy hangzatos "hagyjuk" sóhajjal, és ebédeltünk tovább ;]

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Új hozzászólás Aktív témák