Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz gghrtz #400 üzenetére

    azért azt megemlíteném, hogy tényleg nagyone legáns eszköz. én úgy vagyok vele, hogy az elegancia fontos. nekem kifejezetten tetszik a pezsgő színű verzió belőle. itt nem arról van szó, hogy azért kell megvenni, mert ezzel többnek tűnsz, hanem ha megveszi valaki, lehet azért teszi, mert megy az emberünk összhatásához. én is megvenném, mert rendkívül elegáns eszköz, de sajnos vannak olyan bosszantó pontjai, melyek kizáróak...
    mindamellett ugyanolyan elegáns egy ascend p6 (tényleg nem illik leszólni, mert bőven többet tud mint egy iphone5s és konkrétan a fele az ára... még szolgáltatónál is annyi lesz...). elegáns, tud mindent, lehet hogy nem ios fut rajta, de az eleganciát és a mindennapok hasznos funkcióit bőven tudja. nem mellesleg a kamera kenterbe vágja a mostani tesztalanyunk kameráját.

    nem vitát akarok szítani, ezek a tények, a többi már csak hit vagy beállítottság kérdése, hogy ki melyik oldalra áll. aki ésszerűen dönt, az nem vesz ma iphone 5s-t.

    (#553) Parallaxis: azért hozzátenném, hogy a note3 mint eszköz több mindenre alkalmas mint az 5s... (kissé nagyobb kijelző, enyhén szólva egyszerűbb internet kezelés... nem egérweb mint a 4"...) jah mondom ezt úgy, hogy kifejezetten nem komálom a samsungot.

    [ Szerkesztve ]

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Új hozzászólás Aktív témák