Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz vipnolf #552 üzenetére

    egy ascend p6 (tényleg nem illik leszólni, mert bőven többet tud mint egy iphone5s és konkrétan a fele az ára

    Szép készülék az Ascend P6, de tudásában, teljesítményében, hozzá adott szolgáltatások minőségében és mennyiségében és kapott supportban fele annyit sem tud, mint az i5s.

    nem mellesleg a kamera kenterbe vágja a mostani tesztalanyunk kameráját.

    Ezt gyakorlatilag az összes tesztoldal vitatná :D

    azért hozzátenném, hogy a note3 mint eszköz töb bmidnenre alkalmasabb mint az 5s.

    Én több mint 2 éve Note készülékeket használok, de még véletlenül sem mondanék ilyet.
    A Note-okban valóban van egy csomó plusz lehetőség, de a hétköznapokban ezeket nem használod, én is kezdek meginogni, hogy a következő készülékem inkább egy LG G2 lesz, mint a Note 3, mert nekem nem éri meg a plusz költséget pár felesleges, általam alig, vagy egyáltalán nem használt feature.
    A legtöbb vásárló meg eleve inkább választ egy kézbe simuló, könnyen használható készüléket, mint egy tepsit és ezt az eladási számok bőven igazolják.

  • ZooLee

    őstag

    válasz vipnolf #552 üzenetére

    azért hozzátenném, hogy a note3 mint eszköz több mindenre alkalmas mint az 5s...

    Ez valószínűleg így van, csak éppen telefonként nem tudod megfelelően használni, mert ahhoz túl nagy. Mint technikai eszköz tényleg eléggé lenyűgöző, csak éppen nem a telefon kategóriában. Nekem kifejezetten lapát kezem van, mégis a napi használatra bőven jó a 4", nem is kellene ennél nagyobb, de ez nyilván a felhasználói szokásaimmal van összefüggésben, nem szoktam rajta órákat netezni, sem filmet nézni, viszont jobb a hordozhatósága, egykezes kezelhetősége.

Új hozzászólás Aktív témák