Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Tibee86 #4188 üzenetére

    Már előttem leírták, így nem fogom, de semmi köze az iPhone-os megoldásnak az értesítő ledhez.

    Mivel mindkét megoldás elmulasztott hívásról, vagy üzenetről értesít, így magyarázhatsz amit akarsz, akkor se lesz igazad :D

    Fogadni mernék, hogy a 20-at nem éri el az átlagéletkor, akiknél így látod az iPhone-t lerakva az asztalra.

    Pedig éppen az idősebb korosztály és az üzleti szféra emberei teszik ezt készüléktípustól függetlenül, mivel senkire nem tartozik, hogy ki hívja, vagy ki küld neki üzenetet, ami ha kijelzővel felfele van a készülék, akkor bárki számára látható.

  • kali

    legenda

    válasz Tibee86 #4188 üzenetére

    vegyes korosztály.

    Parallaxis; részint magyarázat lenne, hogy ne lássák a vele tartózkodó személyek a telefonja kijelzőjén megjelenő információkat, ha hívást vagy üzenetet kap, de egyrészt diszkrétebben megoldható a dolog, másrészt ha egyedül kávézik...stb, akkor máris okafogyottá vált a készülék adott jellegű lehelyezése.
    írjátok a számlámra, de akiket így szoktam látni "viselkedni" a korábban is említett helyeken, szerintem a gyártói logó láthatósága miatt teszik azt, legalábbis jelentős hányaduk, ezért említettem meg a tok, bumper...stb esetén a kivágást.
    mindegy, tegyék - ha tényleg azért történik -, normális esetben nem veszik figyelembe az emberek, legalábbis nem attól lesz valaki több/nagyobb a másik szemében.
    én nem szoktak kitenni asztalra, hanem a zsebben tartom, illetve akaratlanul is úgy fogom, hogy telefonálás közben sem látható kellően a logó, ezt onnan tudom, poénból szóvá is tette már ismerős.
    az nem zavarna, ha esetleg bárki is látná, hogy ki hív vagy küld üzenetet, tovább az üzenetek előnézete kikapcsolva, ha meg egy nevet látnak, azzal nem sokra mennek...

Új hozzászólás Aktív témák