Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aaadicsek

    csendes tag

    válasz kerxy #15255 üzenetére

    Szia
    A leírt használatra megfelelő szerintem, akksiidő az nagyon használat függő... én volt hogy 2 napot kihúztam vele, de az nagyon moderált nyaralós használat volt. Átlagban nekem hozza a 4-5óra használati időt (zene, messenger, safari) , reggel lehúzom a töltőröl, melóból hazaérek és estig marad egy 20-30%om.
    8.4el számomra megfelelően működik, teljesen elfogadható sebességgel, de ez is egyéni, valaki nembírja elviselni, nekem megmég bőven jó. Frissebb egyedekhez képest tényleg lassabb, de ez nálam apró röccenésekben és 2-5 másodpercig tartó app indításokban nyílvánul meg, ezt leszámítva smooth és gördülékeny ha egyszer betöltött mindent. Stabilnak, meg teljesen stabil. Messenger szokott nekem besokallni és kilépni de az eleve egy halom fos :D
    Itt a témában nemrég volt róla szó, hogy visszalehet állítani trükközéssel a 6os rendszert, nem hivatalos, de nem jár garanciavesztéssel csakhát macerás, elavultabb appok vannak rá, cserébe repeszt.. kinek mi a fontos.
    Én egy 2 hónapja vettem a sajátomat 2éves használtan, teljesen megvagyok vele elégedve.

Új hozzászólás Aktív témák