Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendegouz

    csendes tag

    válasz Tomi13 #1493 üzenetére

    Hát nem tudom miért jobb a droid, de ezt jővőre már csak alsó gategóriás lesz és még a szoftverét se fogják 3 évig fejleszteni, mint az I4S nek. Ha support kell, akkor iphone. Ha röcenés mentes dolgok Iphone, de a tesztben is még jobb a grafikus csipe szóval megint csak a számokra gyúr a droid.:) Amit elfelejtettem, hogy még mindig jobb szoftwer terén az iphone. Nomeg nem említettem meg azt a tényt is, hogy tökéletesen le van optimalizálva a dolog nem 2 ezer 300 billió készülékre kell tesztelniük és amit meg vettél egyszer automatice ott van a telefonodon. Optimalizáláson is iphone ha nincs penzem jövöre, akkor még mindig meg van az iphonom és nem kell szégyenkeznem, mert azzok is menni fognak jövere és azután is. Viszont olyan droidost nem láttam aki most beszól akkor ugyan azzal a géppel szólna be?:) Szóval okos tojásaim ne itt égesétek magatokat a luzer készüleitekkel, mert már fárasztó, hogy ki kell oktatni titeket. Nomeg nem beszéltem a backupról is, de a root, JIT, recovery, SD parcitiónálás, belső tárhely, meg hasonló butaságok kitalálójának egy sünt kellet volna adni, mert ezzek miatt utáltam meg a droidot.

Új hozzászólás Aktív témák