Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz stevve #338 üzenetére

    >Én mindig azt tanítom meg elsőnek,
    >hogy minél kevesebb ablak, annál jobb

    iPad = ablakok sincsenek. Ennel egyszerubb nem tud lenni :))

    >Rossz lenne, ha ennél jobbat már nem lehetne csinálni

    Kerdes, hogy ki hogyan definialja a "jobb"-at. Lehet csinalni nagyobbat (nagyobb kijelzo, nagyobb felbontassal), erosebbet (gyorsabb proci), tobb szolgaltatast lehet bepakolni (webkamera, USB-port, Flash tamogatas), esetleg lehet csinalni olyat, ami tobb mindenre jo (pl. nativ Windows 7-t futtato UMPC). Kerdes, hogy ez eleg lesz-e az iPad elleneben. Szemely szerint en ugy gondolom, hogy a techie sracok szamara az iPad egyre kevesbe lesz jo valasztas (mar most sem az), de az emberek 99 %-a szamara az iPad egyszeruseget es kozerthetoseget nehez lesz lenyomni. Plane mivel az ilyen embereket sokkal konnyebb megfogni egy almas logoval, mint mondjuk egy-ket plusz szolgaltatassal. Raadasul az iPad fejlodese sem fog megallni, evente -- az iPhone-hoz hasonloan -- be fognak most me'g hianyolt funkciok kerulni. Most nyaron a multitasking, osszel talan mar jon a webkameras modell is. Jovore erosebb proci, fel collal nagyobb, talan nagyobb felbontasu kijelzo, mini-USB port. Stb.

  • suraki

    tag

    válasz stevve #338 üzenetére

    Na most képzeld el, hogy erre egy szót sem kellene vesztegetned, mert nincs. :D
    Rögtön a célirányos tudást tölthetnéd a nebulók fejébe.
    Szerintem ettől (az egyébként pofonegyszerű) felismeréstől és az ehhez koncepciózusan igazított sw/hw kombinációtól lesz magicaly and revolutionary az iPad.
    Erre lehet azt mondani, hogy ezt más is meg tudja csinálni csak jobban.
    Nos én is ezt gondoltam az iPhone kapcsán...de máig nem tudta lenyomni senki.

Új hozzászólás Aktív témák