Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BReal

    addikt

    válasz Bici #583 üzenetére

    Bocsi, akkor nem nézted meg a többi tesztet: a Computerbase, Guru3D tesztjében nem szerepel a Forza, mégis ugyanúgy kimérték a 10% körüli különbséget. Egyébként ennyi erővel ne rakjunk a tesztekbe AC játékokat, mert azok rendre jobban futnak NV kártyákon, ne rakjunk bele Fortnite-ot, mert az szintén inkább az NV kártyákat kedveli. Ugyanez a PUBG. A TPU tesztjével az a baj (amit sokadik alkalommal említek meg), hogy beraknak egy tök rétegjáték Ace Combat 7-et, amiben még a 1660Ti is gyorsabb az 5700-nál 10%-kal. A Divinity Original Sin 2 és Darksiders 3 játékok jelenlétét sem nagyon értem. Semmilyen másik oldal tesztjében nem láttam még szerintem. Nincs benne az aktuális CoD sem a tesztben, az is érdekes. Tök mindegy, mit gondol róla valaki, az egyik legjobban fogyó cím. Ergo a GPU vásárlók potenciális játékjelöltje.

    (#584) phgergo: Ahogy Cifu írta, egy minőségi 500W-os táp is elég. Vega 64 + Ryzen CPU-kat futtatnak 550W-os táppal.

    Íme a Techspoton mért teljes gép fogyasztás 5 GHz-re húzott 9900K-val. Ha ehhez hozzáraksz még fél tucat háttértárat, még akkor sem lesz gondod egy 500W-os táppal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák