Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz #16820480 #62 üzenetére

    Ezért adtam el az elektromosat és járok hibriddel. Az is vissza termel nem a féket koptatja, még is 2 perc megtankolni. Ugyan úgy adómentes mint az elemtromosok. Az meg hogy mindene sokkal de sokkal jobban működik pedig 5 évvel régebbi, no comment kategória. Az elektromos jóval drágább volt de a tompítottal kb nem láttál, illegál izzókat kellett betennem hogy este is tudd használni ahol nincs közvilágítás. Klíma harmatos fing volt az elektromosba, fedélzetivel 2x voltam szervízben 1 év alatt, és a hajadat kitépted.

    Nem azt mondtam hogy a zöld benzin a megoldás, ha nem hogy nem fekete vagy fehér a képlett, mind a két technológiában van még hova fejlődni, és nagyon sok mindenre az elektromos ma még nem használható rendesen. Tesla sem. Két ismerősöm is adta el és vett hibrid Lexust inkább, ahogy én is.

    Porsche kísérletezik vele most is, a Co2 megoldással, napelemekkel. Egy liter zöld benzin ma 3x annyi mint a kőolaj származékos. De ez is javulni fog. Jelenleg nem zöldebb elektromosan közlekedni haba teljes képet nézzük, majd lehet hogy az lesz, meg ha zölden töltöd előbb átfordul. De ha nagy nehezen be is hozza a Co2 lábnyomát, az árát valószínüleg soha nem fogja és ez az első számú dolog ami alapján autót vesz az emberek 99%-a.

Új hozzászólás Aktív témák