Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modeart

    tag

    válasz Riuko #102 üzenetére

    Nekem és a páromnak tökéletesen működik, embertelen hangerőt csikar ki a telóból, de be kell állítani hogy jól működjön.
    Először is neked erre van szükséged, ha esetleg mást töltöttél le.
    Telepítés után indítsd el és a settingsben állítsd be a következőket:
    - show volume control-t pipáld be (hogy lásd a hangerő csúszkát is a boost mellett)
    - Maximum allowed boost értéket állítsd 100%-ra, ha kell a brutál hangerő
    - Non uniform boost - ez a beállítás azt jelenti, hogy bepipálva a fejhallgató károsodását elkerülendő magas hangerőnél csökkenti a basszust. Ez hasznos ha agybadugós, vagy kis fülest használtok, de ha valami brutális nagyot (pl. ilyen az én Sennheiser HD570 Symphony-m ;] ), akkor nyilván nem szabad hogy a mély hangokat kiírtsa, ezért ekkor ez ne legyen bepipálva.
    A beállítás után indíts el egy zenét, majd nyisd meg a Speaker Boost-ot, itt húzd maxra a hangerő csúszkát először, majd utána ÓVATOSAN a boost-ot, ha kell maximumig. Szólnia kell mint az állat (kisebb füles már be is torzít ilyenkor, meg a füledet is kíméld, ezért csak óvatosan).
    A Speaker boost-nak mindig futnia kell ha zenét hallgattok a telón, tehát azt mindig zenehallgatás előtt el kell indítani (de látszik a státuszbáron is egy ikonként amikor aktív).
    Remélem segítettem. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák