Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz DjDreams #1244 üzenetére

    1. Kikapcsolod a telefont.
    2. Hosszan nyomva tartod a Volume + és a Power gombot, amíg meg nem jelenik az Alcatel logó.
    3. Ilyenkor már a recovery -ben vagy. Volume + gombbal fel, Volume - gombbal pedig lefelé tudsz lépkedni a menüben, Power gomb ez esetben az "enter". Megnyomod az English -t.
    4. Megnyomod a wipe data / factory reset -et.
    5, Újraindítod a telefont és ennyi.

    Egyébként az app -okról a reset után a Google fiókon keresztül is szinkronizál. Csak egy stabil wifi kell hozzá és gyorsan meg van. Akkor szoktak app hiányosságok lenni, ha több gmail fiók is csatlakoztatva van a telefonhoz, ilyenkor előfordulhat, hogy néhány app nem települ...

    Amúgy ajánlom, hogy használj Clean Master -t, vagy valami hasonló programot, és nincs szükség ilyen hard módszerekre. Az ilyen programok kezelik a telefont. Egy gombnyomással összegyűjti Neked az ideiglenes fájlokat, a szemetet, az app frissítésből fennmaradó fájlokat, mappákat, illetve takarítja a maradvány mappákat és fájlokat is. Szerintem egész sikeresen. Pár naponta érdemes lefuttatni, illetve attól függ, hogy mennyire pörögnek az app -ok a telefonon. Én heti 1x, esetleg 2x szoktam egy újraindítást is nyomni a telefonon, jót tesz neki, takarítja a beragadt cumókat. Memóriából is több szabad marad, ahogy a képen is látszik:

    Kicsit visszatértem a gyökerekhez, valamennyire. :D Már untam kissé a MIUI/EMUI felületet, most Nexus jellegűvel vagyok el. :) DE a fotó lényege a jobb oldali buborékban a lefoglalt memória százaléka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák