Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Cube

    tag

    válasz fordfairlane #45 üzenetére

    Nélkülözni? Ehhez nagyon hasonló rendszer már nem egyszer volt telefonokban, lásd DHD.

    Az a probléma, hogy ez belekerül majd az iPhone-ba, vadonatúj, soha nem látott innovációnak titulálják, majd beperlik az összes már régóta ezt használó gyártót. Ezt tették már rengeteg szabadalmukkal, csak ezért gondolom. Az a probléma, hogy ez nem innováció, csak egy megoldás a sok közül, amik viszont nincsenek levédve, de ez igen, mert az USA ezt engedi, ez a probléma. Innentől pedig számíthatunk megint a pereskedésekre.

    És már azt is látom magam előtt, hogy az okostelefonjukhoz hülye emberek magyarázzák nekem, hogy az ő telefonjuk ennyire okos, mert ilyet tud és neki figyelnie se kell rá, ha az asztal szélére teszi, mert még ahhoz is hülye, hogy az alapvető, már 3 éves korban elsajátított fizikát megértse, miszerint nem rakunk semmit az asztal szélére, ami leeshet.

    Nem egyszer találkozok sajnos ilyenekkel a munkámból eredően, de nem idegesítem magam rajta, mert én is elmagyarázom nekik, hogy bizony a telefonjuk okosabb és többet tud a környezetükről, mint ők.

    Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

Új hozzászólás Aktív témák