Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz janeszgol #46 üzenetére

    Szep, eljutottam en arra a szintre, hogy folosleges nekem magyarazni? :))
    Kozben meg itt par ember ugy viselkedik, mintha a lelkukbe tapostam volna azzal, hogy azt merem mondani, hogy nem az IPS technologia a vilag csucsa. Szerintem mielott mas felett itelkeztek, nezzetek kicsit tukorbe.

    #44: ja,a G2-ben, meg a monitoromban. Bocsanat, csak ennyi peldat tudok felhozni, mert ennyi van itthon. viszont ne adj olyan mondatokat a szamba, amik nem hangzottak el. Nem arra hoztam fel peldat, hogy az AMOLED jobb, hanem arra, hogy az IPS sem jobb semmivel ezen a teren (remelem erzed a kulonbseget). Ha nem maga az LCD reteg doglik meg, akkor megdoglik mas. Az meg mar szubjektiv velemeny, hogy amugy kijelzo technologia reszen az AMOLEDet jobbnak tartom, sokkal jobb kontraszt, hajlithato, atlatszo kijelzok, stb. De nem ezen megy a vita, hanem az idotallosagon. Ti probaltok meggyozni arrol, hogy nekem mennyivel jobb az, hogy nem a kijelzom egett be (ami AMOLEDnel tovabbra is kieeges es nem be-) hanem csak a ragasztas a szar. Jajj de jo, tenyleg mindjart mas a helyzet, ugyanmar. Es kerem csak akkor reagaljon valaki erre a hozzaszolasra, ha kicsit tobb intelligenciaval tud, mint amire most valaszolok, egyebkent reszemrol befejeztem.

    #49: normal hasznalat mellett. Te nem az en logikamrol beszelsz, hanem teljesen abszurd iranyba mesz el, es aztan hozzarendelsz engem. Egyre jobb.

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák