Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz t72killer #113 üzenetére

    félreértesz, de én sem voltam elég pontos. Én nem arra gondolok, hogy az átlagvásárló mindenképp a felsőbb kategóriából fog vásárolni.
    hanem arra, hogy az az átlagvásárló, akiben már megvan az elhatározás, hogy XXX euróért egy drága telefont fog vásárolni, az távolról sem annyira biztos benne, hogy androidos vagy iOS készüléket fog választani, hanem erősebben él benne az az elhatározás, hogy "felsőkategóriás telefont veszek", mint az, hogy az a telefon iOS-t vagy androidot fog futtatni.

    És láthatóan nem csak én gondolom így, hiszen az a becsült 7-8 millió plusz eladott készülék igencsak durva és még akkor is bőven igazam lenne, ha a 7-8 millióból mondjuk "csak" 4 millió jönne be.

    egyébként kösz, hogy aggódtok a monitorom miatt, de igazán nem szükséges, valószínűleg azért van annyira jó, mint a tiétek: [link]

    [ Szerkesztve ]

  • nkmedve

    őstag

    válasz t72killer #113 üzenetére

    Már másodszor (szerk: mostmár harmadszor) linkeled az OS-ek piaci részesedését, de még mindig semmi köze bármihez, senki nem mondta hogy az összes eladott Androidos készülék Galaxy S vagy Note lenne :) Ebből a 80-ból kb. 1-2 százaléka a Note, amiből egy rész az Apple-hez fog vándorolni (amúgy a cikkben szereplő 8 millió plusz készülék az Applenél nem is sok, fog lökni kevesebb mint 1%-ot az iOS részesedésén).

    Az utóbbi kommenteket olvasva néhányan tényleg nem tudnak felülemelkedni a magyar valóságon. Az elemzők egy halom adat ismeretében mondják amit mondanak, itt viszont egyből meg van cáfolva minden, mert akad valaki aki egy darab GSM bolt tapasztalata, vagy az MAs tendenciák alapján tudja hogy működik az egész nemzetközi piac.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák