Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Squalo

    csendes tag

    Nekem még szerencsére nem volt szakszervízzel tapasztalatom, ne is legyen.
    Én csak a sarki GSM kategóriához szeretnék hozzászólni.

    2005-ben vettem Nokia 6230i-t egy GSM boltban, azért mert független kellett mindenképp és olcsóbb volt, mint a márkabolt. Kikerestem a hozzám legközelebb lévőt, elballagtam, megvettem 65e jó magyar forintért. Naívan nem foglalkoztam vele, hogy nincs magyar nyelvű használati utasítás, meg német felirat van a dobozon, örültem a telefonnak.Még aznap a telefon eldobta a hálózatot. Azt hittem a sim kártyával van gond, mert elég régi volt a cucc, elmentem szolgáltatóhoz és kicseréltettem. Újjal is eldobta a hálót, naponta többször. Visszavittem a boltba, bevették szervízre. Kész lett, próbálgattam, jó is volt egy ideig, majd ugyanez a hiba. 2x. Összesen 3x vittem vissza, harmadik alkalommal már megkérdeztem jogász barátomat, hogy hogyan lehet elállni a szerződéstől vagy cseréltetni a telefont, mert nagyon bosszantott a dolog, hogy többet van szervízben, mint nálam. Mondtam a az ott lévő f@*zkalapnak, hogy cseréljünk, mert ez így nem megy tovább. Teljesen ideges lett, hogy nem cserél telefont, meg már 8 éve viszi az üzletet, meg mittudomén, elküldik szervízbe. Jó, küldjék, hátha jó lesz végre (tudom hülye voltam, hogy nem ugattam vissza és kértem a panaszkönyvet legalább).
    Megjött a teló és csodák csodája jó lett végre. Utánaolvastam és nagy nehezen rájöttem a problémára. A szoftver, amit ezek a gagyik rátöltöttek a szürkeimportos németországi telefonra, valami béta verziós lopott cucc volt, nem a hivatalosan kiadott végleges.
    Ha már ilyen "zugáruldát" üzemeltetek és még verem is a mellem, hogy 8 éve foglalkozok telefonnal, akkor legalább megnézném, hogyan adom el a f*s telefont a kis naív hülyegyerekeknek.
    Szóval megoldódott végre a probléma, többet viszont annak az üzletnek a környékére sem megyek, és mindenkit lebeszélek ezekről a trógerekről.
    Hogy kik is voltak ezek?
    Mammut GSM (www.mgsm.hu)

    Ahonnan Ti is kaptok telefonokat bemutatásra, és reklámot csináltok ezeknek a gagyiknak :(
    Mondjuk hogy nem tűnt fel a cégnév: Ethan Hunt Kft.
    Mission Impossible-ből cégnevet választani... :(

    Védd a fákat. Egyél hódot...

Új hozzászólás Aktív témák