Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helsing

    aktív tag

    Jelenleg Nexus 5X-em van. De a 32GB, nem bővíthető tárhely és a 2GB ram picit kevés nekem. Az akkuideje pedig botrányos. Kb 2 órás képernyőidővel rendelkezik.
    A barátnőmnek Xiaomi Note 4-e van és kétnaponta tölti úgy, hogy kb egész nap a telón lóg. Tudom, hogy nagyobb akksija van mint az A1-nek, szóval nem mérvadó, de szerintem még így is ég és föld lesz az 5X és az A1 akkuideje.

    A Moto X4 a másik kiszemelt. Mindkét teló benne van az Android One projektben, ami számomra nagyon vonzóvá teszi ezeket a telókat.

    Az A1 felé hajlok mert igaz, hogy nem vízálló és nincs benne NFC (amit néha szoktam használni) valamint a Galileo támogatása sincs benne, viszont dupla tárhellyel rendelkezik (32 vs 64) és 3GB ram helyett 4GB van benne. Valamint a Motorola minimum másfélszer annyiba fog kerülni. De valószínűbb a kétszeres ár.

    A kérdésem az, hogy az eustock teljesen megbízható bolt? Olvasgattam itt a fórumon és kb csak jókat olvastam róla. A garanciális ügyek kezelésére lennék első sorban kíváncsi.

    Esetleg mér az is érdekelne, hogy van e valaki aki inkább a Moto X4-et választaná az A1 helyett. És ha igen akkor miért.

Új hozzászólás Aktív témák