Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz xeon forever #7905 üzenetére

    Haverom hozott fel 2 hónapja 3 roncshalmazt.Tiszta por piszok,nézzem meg.Kárvolt,pentium,és celeron 1 magos prockós gépek,512 rammal (még a virtuális 2 magost sem támogatja már a lap)Mondom egye fene,megcsinálom neki, azt a leggyorsabbat majd megtartja :DDD 1 napom ráment a 3 gépre,volt még a padláson régről kapott gép abból kiszedtem a memóriákat,úgy hogy az összes gépben 1,5-2 gb ram lett.Na haver a passziánszt tolja kb rajta,úgy hogy öröm boldogság.Gondoltam én...a napokban voltam nála,szólt hogy valamit segítsek.Bemegyünk a garázsba rámutat a 3 gépre,hogy most akkor abból szedjük ki a három vinyót azt rakjuk át a c2d os gépébe :W Na ott mondtam neki,hogy haver 20 éve ismerlek,de fogod szépen a csavarhúzót azt kiszeded szépen magadnak bameg :DDD (a végén voltam olyan hülye hogy a beszerelésben/formatálásban segítettem neki,de kikötöttem hogy 5 évig semmit :( )
    Amúgy amióta 2 éve kb elkezdtem megtanulgatni a pc-s dolgokat (telepítés,driverezés,hibaelhárítás,összeszerelés,stb),és ezt megtudták az ismerősök azóta mindenkinek van egy döglödő gépe amit megkéne nézni hogy b@ssz@ meg :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák