Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz atike #20 üzenetére

    Én egy ismerősömtől vettem az SE-t, ő a megjelenés után vette pár héttel, és kb. fél évet használta, utána vettem meg tőle. Már gyengélkedik az akksi kicsit, de az én felhasználási szokásaimmal ritkán megy nap végére 50% alá a töltöttsége. Ráadásul éjjel töltöm, tehát nem éppen optimálisan.
    Még mindig az eredeti kábelét használom, se kopás, se törés, se sérülés nincs rajta, pedig hurcolászom is, meg a laptop és a töltő közt is mozgatva van.

    Amúgy meg, nem értelek titeket (mindenki mást.. :DDD ), minek kell ezen parázni, meg "veszekedni", hogy milyen kijelzővel meg akksival jön? Van kismillió féle telefon, mindenki azt vesz, ami neki tetszik, számára megfelelő vagy megengedhető. Ennyi.

    Részemről amúgy várós. Ha valóban jön, megvárok 1-2 tesztet róla, és cserélve lesz az SE. Használható még bőven, de azért mégis csak öregszik. Remélem 5"-nál tényleg nem lesz nagyobb! A minap volt a kezemben egy XR, kicsi kezem van, annyira, hogy több mint a fele kilógott belőle. Na, nekem például ezért nem jók ezek a divatos, nagy tepsik...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák