Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Koda #1 #40 üzenetére

    Multitasking nélkül jó, hogy elég. :D

    Nekem elég nagy kezem van. Én 4.7" és alatta már nem vennék készüléket. Az 5" os készülékeket is simán tudom egy kézzel kezelni.
    Fölötte már szükség van néha két kézre ez tény de számomra ez nem probléma, amúgy is jobban szeretek két kézzel írni pl :D
    Cserébe akár csak egy cikket olvasni akár egy videót nézni akár csak játszani valamit sokkal élvezhetőbb

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • mazsi1911

    aktív tag

    válasz Koda #1 #61 üzenetére

    Nalam csak a 4-és van, de csak fun-bol, SIM kartya sincs benne feltoltve penzel. Kiprobalgatni uj android verziokat tok jó rajta, meg par appot is. Szeretnek meg egy Galaxy Nexus-t (vitrinbe, mert iszonyu szep). En most meg vagyok elegedve a 6 Plus kamerajaval elegge, nem nagyon szamitana szamomra, ha ennel jobb lenne vagy maradna ugyanez akár a kovetkezoben is. Nagyobb tarhely johetne, lehetne 32GB alapbol, noha ez sem nekem kellene. En teljesen jol el vagyok 16GB-al, (sot 8 is eleg lenne ha igy olcsobb lenne a telefon), KB 20 pro alkalmazast hasznalok, és nem tarolok se kepeket sem zeneket a telefonon. (iTunes match + iCloud photos forever ugye) igy nem sokat foglalnak.

    Force Touch viszont igazan utos lenne, foleg valami benga keszuleken mint a 6 P. Igazan kellemesse tehetne a jatekokat stb, és a pro usereknek is sokat dobna pl rajzolaskor.

    #62 tényleg, jól elküldött. Megyek és kisírom magam mert már többen is személyesen sértegettek.

    [ Szerkesztve ]

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Koda #1 #58 üzenetére

    " IT enterprise IT & engineer Business to business területen melózok"
    Akkor tisztában vagy vele, hogy ennek csak a nevében van benne az IT. :)
    Én meg IT mérnök vagyok és szoftverfejlesztőként melózok :)

    " iOS-ben nem is érdemes berázogatni az alkalmazásokat "

    Nem hát.. Mivel egyszerre csak egy fut, nincs schedule a CPU-n ami osztaná így a "háttérben" futó appok csak memória területet foglalnak az aktuális regisztereik állapotával.

    " Nem is beszélve a "kedves" memory leak jelenségről "

    Ez egy "betegség" ami már 5.1.1-en javítva is van és alatt se volt. Ha felhoznánk az iOS 7 és 8 összes hibáját reggelig írnék.

    " a kamera tényleg jó, mint ahogy korrábban említetted is, de nem mondanám, hogy jobb mint az i6 plus-é "
    pedig jobb ez minden téren látszik.

    " De mindig jókat derülők mikor eszember jut mennyien sziták itt a forúmom, hogy az iPhonok kamerája kidudorodik, mint egy pattanás. "

    Senki nem mondta, hogy az S6-on ez szép lenne. Sőt szerintem förtelmes.

    A gyártók basszák el az Androidot szöveggel viszont nagyon is egyet értek.
    Épp ezért utálom ha valaki egy lagos TW után szarozza az androidot.

    " A rendszerek közötti átjárass is nagyon kényelemes az iCloud lehetőségeit kihasználva. "

    Hasonló megoldás van biztosítva a Google felhőjén keresztül is.

    "Nem is beszélve az audio path többszörös ms csuszásával doridon."

    Ez kérlek szépen utoljára ICS-en volt hiba.

    " Egy szó, mint 100 jó a droid is nagyon és az iOS is, kérdés az, hogy ki milyen felhasználó, mert 1.0-ás átlagfelhasználónak, nem ajánlgatnék nexus az is biztos, mint ahogy éjt-nappallá tevően softvert mokolgató embernek sem iOS-es készüléket. "

    Nem kell itt szoftvert mókolni ahhoz ,hogy jobban otthon érezd magad Droidon mint iOS-en.
    Az tény, hogy egy alap felhasználónak aki csak facebookozik, netezik, meg telefonál tökéletesen megfelelhet az iOS.
    Édesanyámnak is egy i4S-t ajánlottam.
    De aki kicsit szabadabbnak akarja magát érezni, több dolgot megtenni, annak ott a Droid.
    Természetesen a nyíltsága miatt sok vendor elbassza az egészet és használhatatlan lesz, nem is ezt cáfolom.
    Hanem azt, hogy magában a rendszerben sokkal több a potenciál. Sokkal több mindenre képes.

    Amíg nem használtam iOS-t a felépítéséből és működéséből egyértelműnek tartottam, hogy egy reszponzív és stabil rendszer. Aztán amikor huzamosabb ideig használtam egy 4S-t aztán egy 5-t és végül egy 5c-t rá kellett jönnöm, hogy ez biza nagy kamu.
    Mellette egy HTC One volt és egyik szifon se érhetett a közelébe se.

    Ne essék félre értés én se azt mondom, hogy az iOS rossz.
    Cseppet lassúcska a hosszú animációk miatt. Megtud azért az is fagyni úgy, hogy földhöz basznád legszívesebben. (Amit mellékesen 2 éve nem tapasztaltam droidon) De annak aki nem sok mindenre használja, nem érdekel mondjuk filmet streamelni dlna-n a tv-re közbe ide kommentelni és még a samba szervert is csesztetni ssh-n (right here, right now from my OnePlus One) annak megfelel.
    Csak azt nem szeretem amikor leszarozzák olyanok akiknek utoljára Galaxy Mini volt a kezükbe.

    (#76) Touch-ko

    Istenke, tanulj már meg fogalmazni. :D
    Mint mondtam a fejlesztés kezdődött hamarabb de látom nem csak fogalmazni hanem értelmezni sem tudsz.

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák