Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    Szépek vagytok mondhatom.. :D

    Egyébként nem, az apple már régóta nem hoz semmi hű de friss dolgot a piacra.
    Tényleg lépésenként haladnak, jól csinálják megvan a beszűkült látókörű vásárló körük és azok úgyis megveszik.

    Sajnos elég sok almás készüléken végig rágtam magam.. Számomra közel se nyújtja azt amit egy Androidos csúcs készülék.
    Az i6 kamerában tényleg jó, rendszerileg szintén szar.
    A kamera interace pl nekem az egyik kedvencem.
    Beállítások kicsit limitáltak de tűrhető.
    Az, hogy a szenzor milyen lesz meg majd elválik.

    Plusz nem, nem az apple készíti a legjobb a képeket.. Még ha a nokiát kihagyjuk akkor se.
    De tényleg 6 a vége csak G-vel kezdődik és alaxy a közepe.

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Koda #1 #40 üzenetére

    Multitasking nélkül jó, hogy elég. :D

    Nekem elég nagy kezem van. Én 4.7" és alatta már nem vennék készüléket. Az 5" os készülékeket is simán tudom egy kézzel kezelni.
    Fölötte már szükség van néha két kézre ez tény de számomra ez nem probléma, amúgy is jobban szeretek két kézzel írni pl :D
    Cserébe akár csak egy cikket olvasni akár egy videót nézni akár csak játszani valamit sokkal élvezhetőbb

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz #67656192 #42 üzenetére

    Most egy OnePlus One-t használok, hordani nincs bajom vele, elfér a zsebemben. A volán mögött zavar csak egy kicsit, ha kocsiba ülök mindig ki kell venni a zsebemből, hogy ne idegesítsen :D

    De pl volt Note 2-m.. azt pont a mérete miatt adtam el.. azt undorító volt hordani.

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz mazsi1911 #48 üzenetére

    Látszik nem értesz hozzá :N

    Szokásos Apple biorobot :N

    A válaszok sorba:
    Nem, nem és nem :)
    Ja és az iOS jobban zabálja :)

    Mi az, hogy a konkurencia nem tud? :)
    Mondj egy dolgot amit nem tud a droid de az alma igen.. ja, hogy ilyen nincs?
    Fordítva viszont számtalan van.

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Touch-ko #50 üzenetére

    " mert az Apple mar akkor mobil eszkozoket gyartott amikor az Android platform meg nem is letezett.. "

    Ez a legelterjedtebb baromság. Ugyan is 4 hónappal hamarabb került kiadásra az iOS mint az Android.
    A fejlesztések viszont az Android ,nem a Google, hanem az Android háza táján kezdődtek hamarabb. Majd amikor az Appletől kiszivárgott, hogy min dolgoznak a Google felvásárolta az Androidot, telenyomta pénzzel, "befejezték" és már publikálták is.

    A többire nem nyilatkoznék.
    A hozzá nem értés ékes példája.

    " Szomszédom férjének a haverjának a munkatársának az apósának a főnökének Androidja van és szar. "

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz mazsi1911 #54 üzenetére

    Ideje volt. :)

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz BulletBill27 #56 üzenetére

    Azért az S verzió mindig jobb volt. :K
    Az 5 pl szinte használhatatlan volt.. tudom használtam.. illetve próbáltam. :D
    Az 5S viszont már egész jó volt.
    A 4 -nél is hasonló volt de ott a 4 nem volt annyira elcseszve.

    Kíváncsi vagyok rá mit fog tudni ez a szenzor.. aztán már csak az OS-el kéne csinálniuk valamit. :D

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Koda #1 #58 üzenetére

    " IT enterprise IT & engineer Business to business területen melózok"
    Akkor tisztában vagy vele, hogy ennek csak a nevében van benne az IT. :)
    Én meg IT mérnök vagyok és szoftverfejlesztőként melózok :)

    " iOS-ben nem is érdemes berázogatni az alkalmazásokat "

    Nem hát.. Mivel egyszerre csak egy fut, nincs schedule a CPU-n ami osztaná így a "háttérben" futó appok csak memória területet foglalnak az aktuális regisztereik állapotával.

    " Nem is beszélve a "kedves" memory leak jelenségről "

    Ez egy "betegség" ami már 5.1.1-en javítva is van és alatt se volt. Ha felhoznánk az iOS 7 és 8 összes hibáját reggelig írnék.

    " a kamera tényleg jó, mint ahogy korrábban említetted is, de nem mondanám, hogy jobb mint az i6 plus-é "
    pedig jobb ez minden téren látszik.

    " De mindig jókat derülők mikor eszember jut mennyien sziták itt a forúmom, hogy az iPhonok kamerája kidudorodik, mint egy pattanás. "

    Senki nem mondta, hogy az S6-on ez szép lenne. Sőt szerintem förtelmes.

    A gyártók basszák el az Androidot szöveggel viszont nagyon is egyet értek.
    Épp ezért utálom ha valaki egy lagos TW után szarozza az androidot.

    " A rendszerek közötti átjárass is nagyon kényelemes az iCloud lehetőségeit kihasználva. "

    Hasonló megoldás van biztosítva a Google felhőjén keresztül is.

    "Nem is beszélve az audio path többszörös ms csuszásával doridon."

    Ez kérlek szépen utoljára ICS-en volt hiba.

    " Egy szó, mint 100 jó a droid is nagyon és az iOS is, kérdés az, hogy ki milyen felhasználó, mert 1.0-ás átlagfelhasználónak, nem ajánlgatnék nexus az is biztos, mint ahogy éjt-nappallá tevően softvert mokolgató embernek sem iOS-es készüléket. "

    Nem kell itt szoftvert mókolni ahhoz ,hogy jobban otthon érezd magad Droidon mint iOS-en.
    Az tény, hogy egy alap felhasználónak aki csak facebookozik, netezik, meg telefonál tökéletesen megfelelhet az iOS.
    Édesanyámnak is egy i4S-t ajánlottam.
    De aki kicsit szabadabbnak akarja magát érezni, több dolgot megtenni, annak ott a Droid.
    Természetesen a nyíltsága miatt sok vendor elbassza az egészet és használhatatlan lesz, nem is ezt cáfolom.
    Hanem azt, hogy magában a rendszerben sokkal több a potenciál. Sokkal több mindenre képes.

    Amíg nem használtam iOS-t a felépítéséből és működéséből egyértelműnek tartottam, hogy egy reszponzív és stabil rendszer. Aztán amikor huzamosabb ideig használtam egy 4S-t aztán egy 5-t és végül egy 5c-t rá kellett jönnöm, hogy ez biza nagy kamu.
    Mellette egy HTC One volt és egyik szifon se érhetett a közelébe se.

    Ne essék félre értés én se azt mondom, hogy az iOS rossz.
    Cseppet lassúcska a hosszú animációk miatt. Megtud azért az is fagyni úgy, hogy földhöz basznád legszívesebben. (Amit mellékesen 2 éve nem tapasztaltam droidon) De annak aki nem sok mindenre használja, nem érdekel mondjuk filmet streamelni dlna-n a tv-re közbe ide kommentelni és még a samba szervert is csesztetni ssh-n (right here, right now from my OnePlus One) annak megfelel.
    Csak azt nem szeretem amikor leszarozzák olyanok akiknek utoljára Galaxy Mini volt a kezükbe.

    (#76) Touch-ko

    Istenke, tanulj már meg fogalmazni. :D
    Mint mondtam a fejlesztés kezdődött hamarabb de látom nem csak fogalmazni hanem értelmezni sem tudsz.

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Touch-ko #80 üzenetére

    a liastád ékes bizonyíték arról, hogy fogalmad sincs az Androidról. :))

    Nem nagyon botlassz bele malware-be az AppStore-ban.
    Epp ma olvastam egy cikket arrol, hogy a Play-bol letoltott jatek epp 3 millio embernek okozott kart eddig..

    Jól átbasztak.. gondolom egy almás oldalon olvastad.. vagy 3 éves cikk volt. 1 éve aktív ellenőrzésen esnek át az appok.

    -Continuity: Szerintem tudod mit jelent.. Ez mukodik az asztali OS-sel is. Google ChromeBook-on vajon hogyan oldod ezt meg egy Nexus telefonnal?

    -> AirDroid

    -Health alkalmazas olyan szinten amit az Apple ajanl

    -> Szűk réteg használja csak, erről nem tudok nyilatkozni de a Samusng féle elég fejeltt.

    -Do not disturbe mo

    -> van

    -iMessage

    -> Minek?

    -iTnues Match

    -> Play Zene

    -iStudiez

    -> Ez egy baszott schedule? :D Ezer meg egy van.. :)

    -AppStore szintu alkalmazas bolt

    -> El kell szomorítsalak, jóval több app van PlayStore-ban. És igen, ha szűkítünk a működőkre akkor is.

    -iTunes szintu es meretu tartalmakkal teli Store

    -> Play Zene

    -Van PhotoStream-hez hasonlo iCloud megoldasa az Androidnak?

    -> Google Photos

    -Egyseges backup system?

    -> Google backup

    -Esetleg tudsz kuldeni, fogadni text es hangnivasokat olyan eszkozzel amiben nincs SIM es GSM modul?

    -> Igen

    -Allitolag az iOS9 futni fog az iPad2 szintu HW-n is. Mutass kerlek olyan eszkozoket amit 2011 ev elejen mutattak be es az Lollipop fut rajta.

    -> "Állítólag"

    -Find my iPhone szintu softwara,

    -> Van

    -nincs fragmentacio

    -> Ez nem feltétlen jó dolog. Sőt..

    -SW update lehetoseg azonnal, amikor elerheto

    -> Nexus line.

    -jobb mail app,

    -> "jobb" ? :F Azért egy inbox-tól kétlem. Na meg kinek mi a jobb. .:U

    -A fejlesztok csinalnak penzt iOS-re megirt alkalmazasaikbol, Andoridonal inkabb megszerzik ingyen,

    -> Már aki. Ne magadból indulj ki, hogy te úgyis lopnál.

    Azért vissza iratkozhatnál általánosba mert ez az írás még mindig nem megy.

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz irgum #82 üzenetére

    Nem, csak nem szeretem ha valaki hülyeséget állít.

    Próbáltam iOS-t, WP-t, BB-t. Egyik se hozta azt amit egy droid.
    Még a BB10 állt a legközelebb hozzá.

    De egyébként ez a kérdés megfordítható.
    Főleg az applenáciknál. (Ahogy Rekop mondaná)

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz irgum #84 üzenetére

    A hamis dolog az biza hülyeség. :D
    Felhozott x tényt ami szerinte nem létezik Androidon. Én csak kijavítottam, hogy igen is létezik.

    (#85) henrik1

    Hát persze.. Ja mégse :)

    Ha nem hajlottam volna más felé nem is próbáltam volna :)

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák