Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz marcsello10 #132 üzenetére

    "Ellenben az android egyáltalán nem stabil, a fejlesztők sosem tudják jól optimalizálni az appokat..."

    Az én Nexus-omnak, az asszony P9 Lite-jának meg kollégám P9-esének erről elfelejtették szólni :D
    Másik 2 kollégáim iPhone Se telionak meg elfelejtettek szólni hogy stabilnak és optimalizálták kellene lenni mert a kamera app szeret lehalni meg újraindulni random a teló :D

    "Legnagyobb hibája, hogy 3 éves telefonok nem kapnak friss androidot. De az újakra is minimum fél év késéssel érkeznek. Nevetséges. Közben az Iphonenál, a 2012-es széria még megkapja a legfrissebb szoftvert"

    Egy szaros mobilnet kapcsolót nem tudok kirakni a 10-es főverzión sem a gyorskapcsolók közé... Ameddig ennyire buta a rendszer és testreszabhatatlan addig lehet nevetni az androidon amin már 5 éve is alap dolog volt, csak nincs értelme. Ha olyan frissítések is lesznek végre ami segíti a mindennapokat kényelmesebbé tenni akkor majd igazat adok ebben, de addig hiába a több éves támogatás, azon kívül hogy a régi telók lassabbak lesznek mint egy 3 éves alapkategóriás android-os teló sokat nem ér a dolog.

    Félreértés ne essék szerintem mindkettő jó rendszer, de teljesen más a felhasználói kör. Android-os telefont csak annak javaslom aki ért a kütyükhöz mert rengeteg a lehetőség benne amit mindenki nem tud kihasználni, sőt egyeseknek kifejezetten kényelmetlen is lehet emiatt.
    iPhone-t meg azoknak akik nem értenek a telóhoz és nem is érdekli őket annyira ugyanis ez egy végtelenül primitív rendszer de sokaknak épp ez a jó benne, meg van akiknek ettől fejlettebb nem is való. Viszonylag stabilan is teszi a dolgát, bár az újabb főverziókkal már akár gond(mivel dolgoztam szerviz-es mellett is ezt tudom).
    Akartam én is iPhone-t venni karácsony körül, gondoltam veszek egy 6S-t a Nexus mellé, de mivel munkákból adódóan sok telót tesztelek, a kezem ügyébe akadt néhány 6S is. Számomra elég erős visszalépést jelentett volna és a Nexus sem volt kevésbé stabil így csak hátrány ért volna vásárláskor. Ezért passzoltak a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák