Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz tomboy0013 #158 üzenetére

    "Egy szaros mobilnet kapcsolót nem tudok kirakni a 10-es főverzión sem a gyorskapcsolók közé..."

    minek? minek kell ki/be kapcsolni a mobilnetet? minek van okostelefon, ha nincs rajta állandó internet elérés? amikor havonta 1x valamiért kikapcsolom, arra felesleges mobilnet kapcsoló...

  • _cHAos_

    aktív tag

    válasz tomboy0013 #158 üzenetére

    "iPhone-t meg azoknak akik nem értenek a telóhoz és nem is érdekli őket annyira ugyanis ez egy végtelenül primitív rendszer"

    Figyu, sztem jobb lesz ha Te nem ajánlgatsz inkább senkinek semmit. A szoftveres mondandódnál is sikerült a több ezer funkcióból/fícsörből kiragadnod és összehasonlítanod 3-at ( :N ) és ennyi alapján felállítanod egy végkövetkeztetést. Nem flamelni akartakalak, de hidd el bonyolultabb dolgok ezek. :N

    (mod: ez után a hsz után biztos megint nekem fog esni 10 millió szakértő, ha bunkóságnak tűnik is,jobbnak látom előre leszögezni, hogy nem fogok válaszolni / a kifejett véleményed után neked sem. Piece)

    mod2: mostmár csak hozzá teszek egy saját példát is, olyan rendszermérnökkel volt egyszer egy közös projektem, akik a Nasa-nak is dolgoztak (magyarok nem amerikaiak), érdekes módon iPhone-nal meg iPad-del fényképezték a terepet, mikor kijöttek, végtelenül primítívek lehettek, szegény ördögök! :DDD

    mod3 a lényeg: ha azt mondat volna h az IOS felhasználói interface egy olyan logika köré épül fel, ami könnyen elsajáthítható és gyorsan kezelhető, de ebből adódóan vannak hátrányai is, akkor nem lősz mellé, -most ezt így nyilván egy mondatban megfogva csak a lényeget, bőven lehetne árnyalni ezt a képet.

    A cikkhez is hozzászólva, szvsz hatalmas baklövés lenne egy jubileumi 1k USD-s ár, 800-at tudnék elképzelni, persze bármi megtörténhet. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák