Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    Itt össze van szedve minden ami a mai stream-ben volt: [link]

    ● Nem lesz folytatása a játéknak. Az hangzott el, hogy 10 évig terveznek... (?)
    ● Az aktív játékosok száma továbbra is növekszik, összesen 27 millió játékos. (Lehetnek olyanok is, akik az ingyenes hétvégén játszottak)
    ● Year3-ba 8 új operátor érkezik, a cél még mindig a végén a 100 operátor "üzemeltetése"
    ● Változások jönnek a standard kiadáshoz. Mostantól kezdve mind a 20 korábbi (eredeti) operátor elérhető lesz
    ● A jövőben minden fegyver kiegészítő ingyenes lesz és és kezdéskor unlock-olódik
    ● The problem child that is starter edition will go from 4 free operators to 6 (ebből nem értek semmit)
    ● Új adatközpontok (szerverek) kerülnek beüzemelésre Dél-Afrikában és Dél-Európában
    ● Kijelölés és eltiltás lesz a Pro-League-ban, ami az egész játékra vonatkozik
    ● Általánosságban keményen fejlesztik a Pro-League-t. Legelőször teljes egészében átdolgozzák a megfigyelő eszközöket (observation tool)
    ● Egyes térképek felújítást vagy balance-ot kapnak. A "bomb mode" lesz a fő szempont a tervezéskor.
    ● a "Yacht" újra casual térkép lesz
    ● Legelőször a Hereford lesz átdolgozva
    ● Minden szezonban egy térkép buff-ot fog kapni. Apró változtatásokat amelyek segítik fejleszteni a meta-t. Elsősorban konkrét célok javításával, hogy több bomba látható legyen
    ● Clubhouse kap először buff-ot. A Bar-room és a Top floor lesznek buffolva. Még a második szezonban be akarják fejezni
    ● Marad az eSport
    ● Lesznek LAN versenyek. A nevét nem hallotta az eredeti író...

    Bocs ha valamit elspoilereztem, de épp most olvastam, gondoltam berakom ide.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák