Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • japunk

    aktív tag

    Szevasztok srácok!
    Érdeklődnék, hogy van-e köztetek, akit érdekelnének gyűjtői kiadások (pld. GTA V, GTA IV, Injustice stb, marha sok van), vagy esetleg tudnátok-e egy olyan magyar fórumot írni ahol kifejezetten ez a téma? Szeretnék megválni a gyűjteményem egy részétől.
    Köszi előre is a segítséget!

    The owls are not what they seem.

  • japunk

    aktív tag

    Sziasztok!

    Leírnám a sztorimat, amiben segítségre lenne szükségem. Eladtam tegnap a PS3-mat egy ismerősömnek. Mielőtt átadtam neki csináltam egy gyári visszaállítást rajta (Restore Default Settings). Utána leellenőriztem, indul, kéri, hogy csatlakoztassak kontrollert. Oké, megy, gondolom nincs semmi gond. Na a gond ott kezdődött, hogy amikor az ismerős próbálta volna a kontrollert hozzácsatlakoztatni akkor az nem sikerült, sehogy sem. És azóta sem. Már 2 féle kábelt próbált, de a 4 led csak villog és ennyi. Próbáltuk a reset gombot a kontroller hátulján, úgy sem megy. Most ez azért érdekes, mert én ugyanazzal a kontrollerrel szórakoztam vele még az eladás napján, szóval gondolom nem romlott el pár óra alatt. Szerencsére van egy PS4-e, azzal a kontrollerrel meg tudta oldani a setupot, na de ott van 2 dualshock 3 amiket jó lenne működésre bírni. Mit javasolnátok? Válaszotokat előre is köszönöm. (Külföldi fórumokat már végigbújtam, egyenlőre szerencsétlenül.)

    Üdv,
    Ádám

    The owls are not what they seem.

Új hozzászólás Aktív témák