Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Gebriel #22593 üzenetére

    Annyira nem, mert ma délután vettem némi hezitálás után... inkább erre áldoztam, mint bagóért eladjak 31db játékot, ráadásul BD lejátszót meg úgyis vennem kellett volna. Aztán meg elvitték a hibás gépemet némi apróért (HDD és kontroller nélkül 17k-ért). Mivel csak Bp-ről lehetett volna picit olcsóbban rendelni olyan 75k körül (plusz ~2.5k kltsgért, ráadásul a hivatalos SONY garancialevél megléte is kétséges) úgy döntöttem helyben veszek egy Killzone 3 csomagot. MM-ban van pár napig "akcióban" a SLIM 320GB verzió a játékkal 89.900 HUF-ért, és a KZ3 meg úgyis be volt tervezve. Igaz, nem MM-ból, mert ott 15k. :U
    Bár kicsit drága volt (mondjuk náluk a SLIM 160GB verzió plusz tartalom nélkül is 85k), de tuti a garancia, és helyben sk. hipp-hopp intéztem, majd gyorsan kipróbáltam (internetes vásárlástól azért is tartottam kicsit, mert ha belenyúlok egy hibás darabba, nagyon macerás és nem költségmentes 280km-ről intézni).
    De vegyesek az eddigi tapasztalatok, mert bár kis csinos gép és halk is, a lemez be/kiadása hangos, és néha búg. FAT esetében ez nálam teljesen halk volt, ilyen morgó - búgó hangja egyáltalán nem volt a BD olvasójának.
    Mint látod a DS3-at meg el akarom adni, mert már 2 van, a 3. fölösleges. :) A KZ3 eddig tetszik, mind irányítás, mind grafikailag - ha nem is sokkal, de - jobbra sikeredett az elődjénél. Iszonyú nagy harcok vannak már az elején. ;]
    Apropó... erről az 1. azaz a PS2 verzió jutott eszembe, arról meg az, hogy állítólag létezik jól működő PS2 emulátor program, amit pendrájvon a PS3-ba dugva lehet játszani PS2 játékokkal is. Erről több infó, tapasztalat van valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák