Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    válasz olbaidhun #13798 üzenetére

    igazából itt az a baj hogy az a kis gép megregelizik egy brutális számítógépet játék szempontjából!és valjuk be egy 8magos procinak kell a levegő! igaz ebből csak 7megy fojamatosan és 1db készenlétben áll!
    aztán egy elég komoly GPU is mocorog a kicsikében! :K mindezt kb egy 25x25cm hűtés hűti "zárt" térben igazából én még mindíg azt mondom jobb kicsit fizetni a karbantartásra ha magad nem tudod megcsinálni othon,mint egy esetleg rossz hűtés miatt a "kukába" dobni a géped 2 év után!az én 60Gb PS3 mam eddig a 3év alatt kb 3500-4000órát ment!a 2dik fej dolgozik benne lassan ez is meghal!
    egy fej élettartalma KB 2000óra!
    de a fejregelizésen kívűl kopp-kopp-kopp semmi baja nem volt még eddig!
    3x takarítottam és 2x pasztáztam! :K

    kelzsoca
    anyira van tele a forumok vele mint a fat verzióval! csak ugye a slim még 1éves sincs a fat meg a 4évét tiporja lassan!
    természetesen anyi hibás verzió nem is lehet belőle még mert az elég feltűnő lenne! az hogy kb 1millió darabol mondjuk 1000meghalt nem lesz nagy hír! mintahogy mondjuk 1milliárt fatból hogy meghalt mondjuk 1millió darab sem lett nagy hír igaz?
    viszon a másik konzolból annó hogy 1000db ból meghalt 600db az már nagyobb hír volt nem? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák