Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stewe24

    csendes tag

    válasz Bazzzs #22258 üzenetére

    nagyon szépen megfogalmazott levelet írtál, én csak arra a részre térnék ki hogy szerintem senki nem akar menni LR-be úgyhogy ez hogy minden cuccod meg minden klappoljon ez felesleges kérés, mert abból úgyse lesz semmi... Mindenki maradjon a PT-n és felejtsék el ezt a IP bann dolgot, mert ez is egy hülyeség... se figyelmeztetés, se mailt ,se semmit nem kaptunk erről a dologról, én ha nem lennék itt fórumon, nem is tudnám ezt a Bann-os szarságot és szerintem a PT fele nem jár fel fórumokra, vagy esetleg a honlapjára a játéknak..

    Jahh a másik a videokról amit azt hiszem Sylar linkelt be, és a második, vagy a harmadik video
    Azokat kellene teljesíteni amit abban ígértek és az is tavaly volt. Mit láttunk belőle? Semmit...+egy IP bann
    Egy szó mint száz szépen megfogalmazott levél és ne erőltessük ezt a LR-es dolgot nem akar senki oda kerülni... PT-zni akarunk és azzal amit megvettünk és végig csináltunk !!!!!!!!!!!!!!!!!

    ProjectTorque.nick:Stewe.V¤n.Đ,lvl:42...Darkorbit nick:__★_SГΞШΞ_★__™,•GS•,Galaktikus Szövetség

Új hozzászólás Aktív témák