Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz Penge@Borisz #743 üzenetére

    "Ez a játék már megjelenhetett volna novemberben is, ha nem akartak volna még ezt is és azt is belepakolni. Az a baj az SMS-sel, hogy túl tökéletesre akarták megcsinálni,..."

    Először is, én ezt írtam, és nem ezt, hogy...:

    "Előadni azt, hogy a CARS márpedig november óta készen van és tökéletes közeli állapotban van... "

    Tehát, akkor elmagyarázom. Tavaly szeptember környékén léptek be a béta fázisba, ami azt jelenti, hogy onnan kezdve elvileg a befejező fázisa jön a játéknak, majd azután megjelenik. E helyett tovább folyt a fejlesztés, még ezt is, azt is beleakarták pakolni, vagyis még tökéletesebb, mégtökéletesebbre akarták. Senki se írta, hogy ezt elérték már. :( Azután le is csúsztak a novemberi megjelenésről. Remélem sikerült tisztázni a számodra félreérthető gondolatokat, amik ráadásul nem tények, hanem a saját véleményem.
    Mellesleg azt se mondtam, hogyha megjelenik akkor tökéletes és hibátlan lesz. Sőt pont azt írtam, hogy jó pár patchre számíthatunk majd. Személyszerint én meg azt tartom túlzásnak, hogy itt úgy próbálod előadni, mintha ez a játék még "darabokban" lenne. Próbáltam karriertől kezdve a TT-ig mindent, de kisebb hibákon, bugokon kívűl, "végzetes" hibákkal nem igazán találkoztam. Szóval ezt azért elég alaposan túlliheged. :K

    Mindenesetre én személyszerint örülök, hogy így alakult mert mostanra sokkal jobb az FFB, a fizika és a gumifizika is, noha az még messze van a jótól. De például jót tesz majd a játéknak a pár héttel ezelőtt belerakott fmod is, amitől jobb lesz a hangja és még lehetne sorolni a kicsi, de nem elhanyagolható dolgokat, amitől a végeredmény csak javulhat. Továbbá, neked mondta-e valaki a hivatalos fórumon, hogy amit kézbe kapsz az már a végleges verzió? Mert ugye ez olyan, hogy vannak a munkás hétköznapok eljutnak addig, ameddig és a napi adagot azt hozzáadják, mint új build, a már meglévőkhöz. Ez olyan lenne, mint a bútorasztalos, aki szekrénysort csinál és nap végén készre összerakná, úgyhogy persze még hiányoznak a polcok, fiókok, stb..., azért hogy másnap szétszedje és dolgozzon rajta tovább. :(( Én nem emlékszem, hogy a több mint három év alatt egyszer is azt írták volna a napi "realise notes"-ba, hogy ez a kész játék, amit ma kiadtunk. Most az megint más kérdés, hogy te mit hiszel, hogy hogyan kellene ennek naponta kinézni, de ezt szerintem csak saját magadtól gondolod így, mert nem hiszem hogy bárki is azzal hitegetett volna, hogy amit naponta próbálsz annak boltkész állapotban kellene lennie. És itt még meg se említettünk olyan dolgokat, hogy bizonyos részeket sokszor úgynevezett "placeholder" tartalommal helyettesítenek időnként mert, éppen dolgoznak rajta és nem tudták napvégén hozzárakni a buildhez, mert használhatatlan lenne.

    Továbbá a véleményemet továbbra is fenntartom, hogy én még tökéletes gumifizikával, AI-val vagy egyáltalán általánosan fizikával, autós szimulátorban még nem találkoztam. Legfeljebb olyannal igen, hogy ameddig eljutottak, azt tették a játékaikba. Na ennyi dióhéjban. :D

    [ Szerkesztve ]

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Penge@Borisz #743 üzenetére

    A CARS és a GTA tábora szerintem nem fedi le egymást totálisan.

    Persze, hogy nem. De elég sokan vannak úgy vele, hogy szeretnek lődözni is, meg autóversenyezni is. És elég sokan impulzusszerűen vásárolnak. Namost, jön a GTA V, aminek csak a marketingköltsége akkora, mint a Project Cars teljes büdzséje, szerinted mekkora esélye van azon a héten vele szemben? Ellenben a következő héten új megjelenésként kilistázva a boltokban (weboldalakon, stb.) már jobban felfigyelhetnek rá, mert a GTA V már megjelent, mindenki tud róla, régi lemez - akinek kellett, már megvette. A Project Carsnak nagyon számít, hogy mikor kerül a hírekbe, hogy kész, megjelentünk, mert marketingre nem igazán futja.
    De persze részemről csak megpróbáltam kicsit a kulisszák mögé pillantani. Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg csak a fejlesztés miatt csúsztatnak. Plusz lehet, hogy közrejátszik az is, hogy április 1-vel kezdődik az új adóév az Egyesült Királyságban - lehet, hogy ezzel is machinálni akartak.
    (Hmm... Picit konteós ez így, de sebaj. :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák