Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz dino_m #430 üzenetére

    Való igaz, hogy nem olvastam el semmilyen szerződést! Csak Junior szinten fizettem be, és bár hallottam arról, amit írtál ( haszonból fizetnek majd ) ez az én szintemen vagy semmit, vagy olyan csekély összeget jelent, amivel nem szándékozom foglalkozni.
    Az egész csak onnan jutott eszembe, hogy előrendeltem a játékot dobozosan, valamelyik shopból, és mivel nagy betűvel oda van írva hogy a befizetett összeget visszatérítik, így érdekelt volna (és érdekel is) hogy fogják kivitelezni..
    bár elvárták volna, hogy némi munkával is hozzájárulj--> Gyakorlatilag az én angol tudásommal nem sok olyan beleszólásom lett volna a dolgok folyásába, amit meg is értettek volna!
    Más részről, amivel sokat szívtam az az, hogy a kormány ffb-je (némely buildnál behülyült), setupokat nem lehetett elmenteni, és random mód kilépegetett egy időben.
    Ezzel sokra nem mentek volna szerintem, azt meg az én szintemen ne várják el, hogy általam soha nem vezetett autókról, vagy pályákról adjak nekik hiteles visszajelzést! (mivel nem tudok)

    Hálistennek nem a 10 euró hiányzik, csupán azért kérdeztem, mivel a pénzemért mindenképp szeretnék valami megfogható dolgot is kapni, (nem csak egy sort a steam-re) ezért ha valamilyen kedvezmény formájában kapok vissza valamit, azt tisztelettel felajánlom bármelyik fórumtársnak, akit érdekel, és nincs meg neki a játék.
    Jó régi képmentés.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák