Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz fery02 #3728 üzenetére

    Jaj amúgy nem azért mondtam, hogy úgy lebeszéljelek a TV-ről, mármint a szolgáltatásról, csak éppen ma már nem sok értelme van, mert lehet van 103 csatorna, de mire azokat végigkapcsolgatod, addig megöregszel, egyszerűbb inkább ha cím vagy kategória szerint keresel filmet valamilyen stream szolgáltatónál, azt akkor nézed meg, amikor jólesik.
    Engem is az zavart nagyon sokáig, hogy ha hazaestem a munkából azt meg akartam nézni valamit, akkor éppen nem volt semmi olyan a TV-ben, bezzeg mikor dolgoztam, vagy már aludtam, akkor adtak azért normálisabb filmeket, vagy éppen sorozatokat, csak ugye az ember nem azért fizet, hogy akkor menjen valami, amikor nem tudja megnézni, amikor meg tudná nézni, akkor meg nem megy semmi. A TV az részemről a múltszázadé sajnos, régen én is sokat néztem, de ma már abszolút nem tudnék visszaszokni rá, egyszerűen tényleg nem életképes a jelenlegi formájában, legalább is nálam meg még jó pár embernél.
    Egyébként 10 évvel ezelőtt is talán az AXN, az AXN Black/White (akkor még volt olyan is), a Viasat 3 (néha), Viasat 6, meg a Cool voltak azok, amiken úgy normálisan ment az adás, mondjuk ha úgy nézzük, akkor még az RTL és TV2-n is normálisabb tartalmak mentek, legalább is viszonylag, de ha most megnézek egy műsort, valahogy egyik csatorna sem túl vonzó.

Új hozzászólás Aktív témák