Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tamáspapa

    aktív tag

    válasz mp54 #14705 üzenetére

    A Digitalko-tól kaptam az e-mailt erre a tipusra (Pana txP50ST50E, 244.500,-) beállítottam, hogy ha árcsökkenés van, értesítsenek. Ugyanakkor az oldalukon még mindig a régi (289 e) ár van fenn. Írtam is nekik, hogy akkor most mi van, meg hogy a garancia az milyen jellegű, bár utána az oldalukon leírták részletesen a tudnivalókat.

    http://digitalko.hu/informacio.php

    Jótállás, Szavatosság:
    Az általunk forgalmazott termékekre minimum 12 hónap jótállást vállalunk.
    Lg televíziókra 24 hónap, Panasonic fotó-videó termékekre 24 hónap (12 hónap teljes körű jótállás + 12 hónap ingyen alkatrész ellátás biztosítása), Panasonic televíziókra 24 hónap, Philips televíziókra 24 hónap (12 hónap teljes körű jótállás + 12 hónap ingyenes javítási költség biztosítása), Sharp televíziókra 36 hónap (12 hónap teljes körű jótállás + 24 hónap ingyenes javítási költség biztosítása), Samsung televíziókra 36 hónap (24 hónap teljes körű jótállás + a következő 12 hónapban a fő alkatrészek ingyenes javítása és cseréje), Sony televíziókra 36 hónap (12 hónap teljes körű jótállás + 24 hónap ingyenes javítási költség biztosítása) gyári garanciát vállalunk! A jótállási idő kezdete a számla és a jótállási jegy dátuma. Amennyiben a termékhez nem jár külön jótállási jegy, akkor a számla egyben a jótállási jegy is. (Az ingyenes javításnál csak az esetleges alkatrészeket kell kifizetni!)
    A 10kg-nál nehezebb vagy kézi csomagként nem szállítható készülékek elszállításáról, és visszaszállításáról minden esetben a szerviz ingyenesen gondoskodik. A garanciális szervizelés a gyártók magyarországi szervizhálózataiban történik.

Új hozzászólás Aktív témák