Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz liszi70 #28912 üzenetére

    Ne értsd félre,nagyon örülök a segítségnek és így minél több variációt látok a "hogyan lenne jobb és olcsóbb" gondolat mentén vezérelve.Elég sokat variálok ezáltal,de sajnos ha anyagilag megengedhetném magamnak nagyon nem lenne min gondolkodni,azonnal tudnám mit kellene venni.Egyenlőre marad ez a "puzzle"-getés..

    Mivel vannak letöltött file-k (mkv,bdrip) a gépen, ezek miatt nem vennék médialejátszót, ha már össze van kötve a gép a tv-vel...most próbaként letöltöttem egy BD25-ös filmet ami BD iso-ban van és több lejátszóval is próbáltam a TV-n nézni több kevesebb sikerrel...valamelyik szoftver lejátszó látta,valamelyik nem,az egyik a feliratot nem kezelte,a másik a lemezen található menüt nem jelenítette meg..szóval kínlódás volt az egész...ebből úgy elegem lett hirtelen...bár eddig a BD iso-n kívül lejátszásra az MPHC tökéletes volt...viszont megvenném a kedvenc filmjeimet BD lemezen,ami miatt meg jó lenne valamilyen lejátszó,akár asztali vagy a pc-be egy BD-rom...Viszont ha vennék a számítógépbe egy 5"25-öst,akkor ott meg szoftveres nyűglődés lenne , lásd feljebb...bár bolti lemezzel másképp viselkednének , ezzel tisztában vagyok...
    Egyenlőre döntés képtelen vagyok :B
    El is felejtettem amit mondasz: itt még beugrik a lemez olvasásának a hang "orkánja" , mennyire lehet hangos? Mint egy dvd lemez lejátszásakor hallani? Amúgy a gép a szobába van,közvetlen a tv mellett...

    KTTech: erre alszom egyet,mert még ez tűnik a leggazdaságosabbnak...

    Bocsánat mindenkitől,próbálok kevesebbet offolni :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák