Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz ketkedo612 #24107 üzenetére

    Szia,
    most már teljesen mindegy..én 1 órát szoktam amúgy általában várni, ez a két óra is csak véletlenül jött ki..mert ugye a régit le kellett szerelni a konzolról,aztán az újat fel. Előtte meg ugye haveromat is át kellett hívni,mivel nem egy emberes munka felrakni a helyére,szóval elég gyorsan eltelt az a 2 óra.
    Őszintén szólva már nagyon remélem,hogy igaza lesz az eladónak és tényleg ez a hibája.

    Más oldalról nézve.: Ha én esetleg eladom valamikor a Pana plazmám,( 3.5 éve működik nálam hibátlanul) aztán átvétel után közli velem a vevő, hogy szar.Akkor én erre csak azt tudnám mondani,hogy ,,így jártál,miért nem jöttél el érte személyesen?". Pénzvisszafizetés nálam is kizárva,mert tudom, hogy tökéletes állapotban adtam át a tv-t.
    Jó persze az én helyzetem megint más,mert ezer sebből vérzik az egész..

    Nem is olyan rég volt egy hasonló esetem.:
    iPhone 4 16gb gyári független-gari nélkül hirdetve.
    Eladó személyesen jött el, megnézte, tetszett neki megvette, kifizette, elhúzott...rá 1.5 hétre felhív telefonon és ilyet szól.: ,, A telefon amit eladtál nekem, néha nem talál hálózatot..hogy szeretnéd elintézni?Vissza fizeted az árát,vagy megjavíttatod?" Hát mondom úgy intézed el ahogy akarod.Mégis mit mondjak erre 1.5 hét után?

    [ Szerkesztve ]

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák