Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz kissca #10714 üzenetére

    Abszolút megértem. Én ugyanígy vagyok pl. az 50G20-ammal. Tudom, hogy valamelyest jobban teljesített az utódmodell, a G30, de igazából nem szignifikáns a különbség, ráadásul a G20-am teljesen passzív hűtésű és a képével majdnem teljesen elégedett vagyok és amúgy is teljesen életszerűtlen, hogy az ember évente cserélje a TV-jét. Épp ezért vettem ezt is 5 év garanciával és nem véletlenül biztatok erre minden ide betérőt is. El kell felejteni azt, hogy hatalmas különbségek vannak az évről-évre megjelenő modellek között, mert nicsenek, viszont a visszafelé lépdelésnek sincs sok értelme (hacsak nem épp egy Kuro-ról an szó - bár utóbbi időben már ez is egyre kevésbé igaz, mivel a Pana elég jól beérte ezt a szintet). Magyarán célszerű az új, de legfeljebb az egy évvel korábbi modellek közül választani - ez utóbbi azért paktikus, mert jóval olcsóbban megkaphatók, mint az aktuális modellek. A V20-at nyugodt szívvel merném ajánlani még a G30-cal szemben is (annak ellenére is, hogy a V20 tavaly előtti modell), ha nem volna a fluctuating brightness, amiről tudom, hogy habár elenyésző mértékű, de sokakat zavar. Ezt nem biztos, hogy észleled az üzletben, de jobb, ha tudaz róla. A G30-nál ilyen probléma nincs. Ezek alapján mérlegelj!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák