Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz haddent #44924 üzenetére

    Elolvastam a hsz-edet végig, pont azért írtam, hogy nem értek egyet mert ha valóban ez az álláspontja a Sony-nak akkor a PS3-on is tiltva lenne mindez. Ez itt csak lustaság/nem tartják elég fontos funkciónak.

    Az off részre válasz: Pont az a röhely, hogy igaz, hogy így tárolták a jelszavakat. Mai napig megtalálhatóak hasheletlenül a jelszavak sok helyen ha alaposabban átkutatja a netet az ember, más kérdés, hogy ugye már nem sokra jók. Az MD5 se ér semmit már vagy 7-8 éve, de attól, hogy a saját adatbázisaik jelszavait egy txt-ben vagy Excel fájlban tárolják nyersen egy database_passwords.xlsx (már nem emlékszem a pontos fájlnévre de nem is lényeg) nevű fájlban még az is jobb. Nem sokkal korábban még az Adobe kapargatta a padlóról a jóhírét (ha volt nekik egyáltalán valaha), de nem kellett sok és bebizonyította a Sony, hogy lehet ettől nagyobbat is pofára esni. :C

    (#44915) Madwe: Jogos, én kérek elnézést! :R Bár így is kicsit késői updatenek tartom tekintve, hogy milyen régóta kint van a gép ez pedig nagyon alapvető funkció lenne. Mondjuk még most is csak a notificationsnál lévő downloads menüben lehet menedzselni a dolgokat, a home pageről nem, de mostmár legalább lehet.

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

  • Syz

    senior tag

    válasz haddent #44924 üzenetére

    Te figyelj már,mondtam én itt neked vagy bárki másnak hogy el akarom adni a PS-t?Tegnap vettem meg rá a Last of Us-t ami holnapra itt lesz,szóval használom,játszok vele.Az említett sportjátékaimat.Xbox360 és PS3 csak egy kósza numera volt az életemben,kipróbáltam őket de ennyi.A PS4-et pedig csak ezekért a játékokért vettem meg akkor és elvagyok velük,de pl. az NHL sorozat amellett hogy gyönyörű,rengeteg dolog hiányzik belőle (főleg egy fanatikusnak) és ezért hiába volt nyitócím a PS4-en ebből a sorozatból,mindenki szidja és lehúzza teljesen jogosan mert szinte minden hiányzik belőle ami Xbox360-on és PS3 verziókban megvolt előtte.Gyakorlatilag 17 000 Ft-ért vettem egy félkész játékot amit fel lehetne dobni ilyen Custom music opciókkal de ebbe azért nem tették bele mert nem tudta a PS4 mi is az az MP3.Természetesen erre nem lenne semmi szükségem ha a licenszelt,originál zenék és gólörömök lennének benne.Tehát nem tudom mit értettél félre de én játszok a PS4-el és pl. erre a funkcióra is ezért lenne szükségem,hogy a következőben már benne legyen.Tehát nem keverőpultnak akarom használni,nem is filmtárolásra.Ezt a filmes dolgot pedig hogy honnan vetted azt nem tudom mert én még csak nem is említettem ezt a szót.Ki sem próbáltam még ilyen célból a PS4-et.Egyvalamit viszont biztosan tudok,amint ezeket a játékokat valami csoda folytán mégis át portolnák PC-re,azon nyomban eladom a konzolt illetve addig is ami multiplatformos lesz,azt nem PS4-re veszem meg.Addig viszont ami van azt szeretném normálisan használni a megfelelő támogatottság mellett.

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák