Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Tegla80 #44893 üzenetére

    Voltak viták / hülyék már megjelenés előtt is, de valahogy mégis valami reális dologra hivatkoztak. Ami itt folyik az vicc.. Lehet, hogy jobban járt az XBone mégis, mert ott most valóban csak a keménymag maradt meg? :F Mondom ezt úgy, hogy én is pc szökevény vagyok, csak éppen nem retardált és beilleszkedtem már megjelenés előtt jóval. Megszületett a döntés amit nem bántam meg.

    Kakaduku hát annyit szögezzünk le, hogy amit a PS4 tud(na), azt egy bármilyen TV is tudja ma már. Az enyém gond nélkül visz 1080p 3D filmeket reccenés nélkül (pedig Sony TV, és itt ez sértés, mert olyan hülyék a Sony tévék mint a föld, csak szép a képük nagyon). DE! ez nem dedikált hardver, mint a PS4 sem. Ha valaki nagyon kényes, annak úgyis dedikált hardver kell. Szóval röviden igen: felesleges 99% -ban.

    Syz de mit vergődsz? Nem értem. ígért neked bárki is mást? Rá van írva a dobozra, hogy lejátssza a torrentes filmeket és még seedel is neked? Komolyan, sértegetés nélkül, segítőkészen javaslom, hogy add el.. Tényleg nem buknál rajta sokat, hidd el.

    PandaMonium első részre: hsz. -em első része. 2014 -es modell már tökéletesen visz mindent az biztos. De nem célhardver, ha profin akar minőségit nézni akkor úgyis célhardvert vesz, NEM ps4 -et vagy bármi egyebet. Ha nem akkor meg nincs nyafogás, késsz passz :R
    A hiányosságokat lehetne sorolni, és tudom, hogy te valamilyen szinten valahol benne vagy a programozás témában, de ennek ellenére néha nagyon naív tudsz lenni. passwords.txt.. ugye te sem hitted el? 15 éves koromban amikor portálrendszert írtam php-ban akkor az sql adatbázisban md5 hash-ben tároltam a jelszavakat. Gondolom akkor már leköröztem a Sony-t, nem? :W

    Röviden annyiról van szó, hogy az emberek többsége lexarja van-e DLNA meg torrent meg mylittlepony háttér lehetőség és társai: játszani akar(unk). Szvsz. itt látszik nagyon, hogy rengetegen átcsődültek pc -ről, mert haldoklik (ja boccs most megint flame wart indítottam, de ez van, fájó igazság én is elkullogtam), és a ps4 -ben meg keresi a pc funkcionalitásokat. Hát nincs. Ha lesz, legyen,de csak úgy, ha nem jön mellé a pc hibakörnyezet is. :R

Új hozzászólás Aktív témák