Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz .LnB #200987 üzenetére

    Bezony! :K Én igyekszem leszokni az AAA játékok vásárlásáról, vagyis inkább a korai beszerzésükről. Ha lehet az ilyen kisebb, de bevállalósabb stúdiókat támogatom a pénzemmel, mint az Ubit, EA-t, Bethesda-t stb-t, akik úgyis rendelkeznek fix vásárlóbázissal. Mivel a Asobimo eddig mobilos játékokkal és mmo-val foglalkozott főként, így eléggé ismeretlenek voltak a nagyközönség számára. Én is csak a Plague Tale-el ismertem meg őket. Jó lenne ha aktívan betudnának szállni az AAA minőségű játékok piacára, és több ilyen szorosra fogott single játékot adnának ki a jövőben. Picit kezd sok lenni az openworld, grind, multiplayer, complex játékmechanikák és a többi időhúzós trükk a játékokban. Néha amikor leülnék csak úgy játszani valamivel vakarom a fejem, hogy most mibe kellene visszarázódni, mert már tök régen volt kontroller a kezemben. Nekem elég pár nap kiesés vagy egy másik game, és már azt sem tudom hol vagyok a játéktérben.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák