Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz malphitee #19158 üzenetére

    Zenét nem nagyon hallgattam vele, de rendben van. Nyilván egy rendes zenére kihegyezett füles/fejes jobban szól, a shurem sokkal szebb hangképet ad, de az többe került valamint az csak egy füllhallgató, nem vezeték nélküli, nincs benne mikrovon és vss, szóval ez nem meglepő. De zenehallgatásra is rendben van szerintem, de ha csak arra kell nyilván van jobb vétel... Basszsusa rendben van, volt aki kevésnek találta de annak valszeg rosszul illeszkedett a fülére (jó basszushoz jó illeszkedés kell) nekem ezzel nem volt bajom, valamint ha valaki kevésnek tartja akkor eq-ban húzhat még rajta, akkor sem lesz torz a basszus. A vss/7.1 egy fura fátyolos effektet tesz a hátsó hangokra, nem jó. Viszont jól kijön a térhatás, csak a hangkép nagyon romlik. Viszont pl az inFamous alatt, aminek van saját profilja Goldra s kb külön masterelték erre, az egyrészt sokkal szebben szól így, másrészt a vss/7.1 is tökéletes, nem csak a térhangzás jobb sokkal, de a hangkép se romlik! Szóval az olyan játékok amik erre fognak figyelni azok 7.1ben is jól fognak szólni majd, kérdés mennyi ilyen lesz. BF4 pl amúgy is jól leképzi a teret, oda felesleges a vss anélkül is kihallani mi honnan jön, s vss-el meg csak a hangkép romlik, térérzék alig nől, tekintve amúgy is egész jól hallani...

    Mikrofonja egyáltalán nem szar, teljesen jól és tisztán hallanak. Nem tökéletes, kicsit dobozas a hangképe, de a lényeg hogy pontosan tisztán értik mit akarok, nem zavaró módon, csak nem tökéletesen az én hangomon. De senki nem panaszkodott rá, én is visszahallgattam amikor havernak attam, semmi gond nincs vele. Persze ha tökéletes mikrofont akarsz akkor nem jó, de ha az a lényeg hogy pontosan menjen a kommunikáció akkor bőven jó.

    Igen a térhangzása virtuális, s nem annyira jó.

    35k sok érte, én 30ért vettem anno. Annyit bőven megér, kivéve ha mindenképp valós dd térhangzást akarsz, de olyat 30k körül nem nagyon találsz jót ha jól tudom, valamint kábelrengetegre számíts :) Ez esetben egy Astro A40et javasolnék, az jóféle cucc, de drága

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák