Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    Topikgazda

    válasz lazioforever #145137 üzenetére

    Én az f1-et megvettem megjelenéskor, kétség kívül az eddigi legjobb f1 játék a fejlesztőktől. Az autók szèpek, sok taktikázásra ad lehetőséget az erőforrás management és ha kedveled a sportágat, akkor nagyon hosszú időre ad majd szórakozást. Az a jó benne, hogy abszolút testreszabható a nehézség, akár egy 5 éves is vígan elgurulgat benne, ha minden vezetési segítség be van kapcsolva és az AI le van véve, de ezek nélkül tud nagy kihívást is jelenteni már csak az autók pályán belül tartása is. Három negatívum: nagyon béna a karrier módban az átvezetők minősége, a pilóták is elég kidolgozatlanok, online katasztrófális az egész, nem lehet normális meccseket játszani benne (ezèrt kb. halott az a része), valamint szerintem nem tud annyit nyújtani (mint autós játék), mint egy Forza 7 pl. (Ez talán rossz példa, de ugyanúgy tavaly jelent meg és sokkal előremutatóbb megoldások figyelhetőek meg benne). Összegezve: ha autós játékot keresel, akkor van nála jobb, ha f1-es játékot, akkor aligha találsz ennél jobbat és élvezetesebbet. Az általad említettek közül játszottam a Driveclubbal, ami nagyon tetszett, abban is van elég kihívás, de nem igazán tudnám összehasonlítani a kettőt, mások. A GT-vel is játszottam, de nem jött be hosszútávon.

Új hozzászólás Aktív témák