Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz #20844032 #123260 üzenetére

    Én most tolom a Syndicate-et és elég középszerű eddig. A történet nem érdekel, a karakterek jól néznek ki, de nem kötődöm egyikhez sem, a 3 gombos harc nem teszik, az emberek hülyén reagálnak egy gyilkosságra vagy holttestre, nem érzem a játék stealth részét, mert semmi kockázat nincs benne.
    Ha megvan hozzá a szintem akkor bárkit és bármekkora csoportot puszta kézzel szét tudok boxolni. Ilyen szinten kész Beni Hill Show a játék. Ezt simán ki lehetne úgy küszöbölni h lefognak az ellenfelek ha többen vannak. Ilyen volt már az snes-es TMNT-ben is, itt meg várnak a sorukra a boxgép előtt. :(

    Nem vagyok nagy AC rajongó, nem is játszottam minden részével, de ez eddig meh. Nem mondom h rossz, inkább afféle iparosmunka. Össze van rakva és lehet vele játszani.

    Bezzeg régen a Pop-ot rongyosra játszottam. Főleg a warrior whitin-t és a two thrones-t. Ott volt ám igazán király a harc. :D
    Lopakodós játékból meg egyértelműen a dishonored vagy a thief nálam a nyerő. Az AC-t nem tudom hova tenni.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák