Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzsf

    csendes tag

    Szisztok! Kb. egy évig tervezgettem új borotva vásárlását, azóta a fórum rendszeres olvasója, sőt többször végig olvasója vagyok. Eddig (már 8. éve) egy 3 körkéses, legalapabb Philips borotvát használtam, száma négyezer valamennyi. Soha nem vettem bele új kést, rendszeresen teljesen feltöltve,majd teljesen lemerítve használtam, akksija még most is jó. Az uttóbbi időben már nem nagyon vágott, inkább a surlódás koptatta le a szőrt az arcomról :) . Összességében elégedett voltam vele. Rövid szőrrel elboldogult, a hosszabbat pajeszvágóval rövidre lehetett vágni, majd borotválni. Atoka-nyak hajlattnál általában kissé meggyötört, továbbá legkisebb nedvességet sem viselte el. Nyáron nehézkesebb volt a használata.
    A fórum és a tesztek alapján Braunra szerettem volna váltani. Sajnos a legújabb modell sorozat tetszett meg (sajnos az árra vonatkozik). Ez az egyetlen Braun, melyik korszerű Li-Ion akksival van felszerelve, és a formája is pofás. A Pulsonic dolog nem nagyon érdekelt benne. Hosszas várakozás után hüjeazérnemvagyok akcióban sikerült megvenni (65-ről 50re leakciózva, használt ócska borotva beszámításal további 7k kedvezmény, így 43-ért vihető volt a Debreceni üzletből e hónap elején).

Új hozzászólás Aktív témák