Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubanc

    aktív tag

    Először is köszönöm mindenkinek az értékelést :R

    Nem vagyok egey nagy szakértő, így én is inkább a véleményemet, meglátásaimat mondom el..:) az elejéről kezdve:
    (#5) Viszlát: nagyon tetszik az elvont megközelítés, nekem is az elsők között volt valami hasonló, de miután feltetted elvetettem:) nagyon jó a szerkesztés, az FF-is jót tesz a hangulatának. az elfelé menő alak, a bezárt üzletek, az ősz mind mind azt sugallja, itt már nincs semmi... gratulálok!! egyedül egy dolog volt ami kicsit zavart, de ez akár szándékos is lehet, hogy nincs egy éles pont sem a képen.

    (#8) Ndruu: nagyon jól komponált és kivitelezett kép, talán egy kicsit több kontrasztot elbírt volna, de ezzel együtt is nagyon szép!

    (#10) Szten Márs: kivitelezés, képminőség, és látvány tekintetében nálam a te képed a nyerő a 0. héten! Gratulálok, látszik, hogy nem tegnap kezdtél foglalkozni a témával, majd ha lesz PS-em, én is ki akarom próbálni ezeket az effekteket, remélem fordulhatok hozzád tanácsért :B

    (#11) Ramius: alapvetően tetszik a kép, és tényleg benne van, hogy nincs, de egy kis utómunka ráfért volna, engem a pózna egyáltalán nem zavar viszont a kromatikus aberráció nagyon vonzza a tekintetet... kár érte

    (#12) norbre: ha az összhatást kell nézni, tehát kép és téma, akkor együttesen tied nálam az első hely, akkorát röhögtem mikor megláttam, stil szerűen az jutott eszembe, hogy hát ez ténylkeg szar, ha nincs papír ami elérhető:) gratulálok :R , és a megvelósítás is tetszik. Nagyon picit a jobb oldalából és talán az aljából vághattál volna, de ez nagyon szubjektív

    (#14) sztyui2: profizmus és reklámfotó ez a két szó jutott róla először eszembe :R minden elismerésem, gondolom műteremben készült:) hibátlan

    (#15) a_tesz: egy nagyon picit nekem sok ami a képen van, de ennek ellenére, vagy pont ezért nagyon jól átadja a helyhangulatát, ezért a te képed is nagyon tetszik!

    (#16) tbs: a koncepció adta magát, a kivitelezés nem a legszerencséssebb, jobban ki kellett volna emelni a témát, az üres kávés poharat (mondjuk kisebb mélység élességgel), és kár, hogy levágtad az alját. A pohár mögül arrébb tessékelhetted volna a mulató cimborát, bár így legalább jót mosolyogtam rajta, hogy miként rötyög a pohár felett:)

    (#18) grabber: nagyon jó!! a véleményemhez azomban fontos elmondani, hogy elsőre pont az ellenkezőjét gondoltam, de aztán sokat nézegettem, rágtam a képet, és megtetszett, bár ez a szembe vakuzás és az árnyékok továbbra sem tetszenek... viszont az élesség, a színkiemelés az elrendezés szuper( szvsz az eljából én még vágtam volna nem is keveset, legalább az asztalig úgy még ütőssebb lenne )

    (#20) Cassidey: hát igen ismét egy igazi fotó... gondolom te is régóta fotózol ;) egy bajom van csak vele, hogy a cím nélkül semmi köze a témához, a címmel viszont abszolúte belefér sőt meg is dolgoztat... nagyon teszik a változat amikor megcsósztattad a kezed a PS-en :C

    (#21) gr_balu: annyira, de annyira jó!!! lenne a kép. A te képedet sajnálom a legjobban, mert félelmetesen jó lenne, ha picit jobban ki lehetne emelni a témát. Ennek ellenére tied a képzeletbeli negyedik hely nálam. Gratulálok hozzá!! :R

    röviden, vagy nem is annyira röviden ennyi, remélem van némi hasznos információ is a leírtakban:)
    Még annyi, hogy én is örülök, hogy ilyen sok kép készült és így beindította a kezdeményezés sok ember fantáziáját, még úgy is, hogy ez egy elég nehéz téma volt :C
    Mégegyszer gratulálok mindenkinek!!! Köszönöm, hogy elindítottátok ezt a topikot :R

    AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

Új hozzászólás Aktív témák