Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz t_a_m_a_s #9756 üzenetére

    Ejj ez az óra elég jóképű!
    Én sem vagyok az übercsicsa 20 plusz kis mérős számlapú órák híve, plusz ez viszonylag kisebbnek is tűnik, ami az indokolatlanul kis csuklómon is kinézne valahogy. Lehet venni kéne valami órát aztán megint hordani (olyan üres a bal csuklóm amióta levágtam az Ozorás karszalagokat :( :DDD )

    @Chapel: Én is csak megerősíteni tudom amit írtál, hogy nem igen van para (lekopogom).
    Nekem ez a 2. albim 8kerben és még semmi. Az első a Népszínház utca Köztársaság tér II. János Pál pápa tér részén volt, na az zűrösebb volt, de most itt a Corvin negyednél nyugibb van.
    A Népszínházban mondjuk volt egy olyan eset, amikor mentem haza, hogy a call center előtt összecsődült fiatal hiperpigmentált úriemberek sorfalat álltak nekem és mindenki mást mondott nekem amikor elmentem előttük (kb 10-14en lehettek). Egyik azt, hogy "hé tesó mi a szitu" és pacsira nyújtotta a kezét, a másik, hogy "mivan kisköcsög kiütlek" , a harmadik megint mást. De végül nem lett semmi, köszöntem nekik mosolyogva aztán reméltem, hogy csak kicsit késelnek meg :DDD

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák