Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz L4mie #23032 üzenetére

    Viccen kívül lehet kimegyek fotózni, miért is ne.

    @(#23026) aleister :

    Az utolsó tényleg emlékezetes képszakadásom valami 17 évesen lehetett, amikor még nagy lelkesen mászkáltam a Siófoki éccakába és még elhittem, hogy bármennyi alkoholt meg tudok inni komolyabb következmények nélkül.
    Matarészegre ittam magam az éppen akkor aktuális sparos VODA fedőnévre hallgató vodkautánzatból, jöttek a kimaradások. Egyik ilyen után egy szórakozóhelyen találtam magam, no mondom csörögjünk. Próbáltam valamilyen ritmikus mozgást produkálni úgy, hogy ne essek össze, amikor megláttam velem szemben két oltári méretű mellet. Ott voltak előttem, ezt valamilyen fajta köszönésnek vettem, így kezet ráztam velük, jól megmarkoltam és néztem, hogy most akkor mi van. Utána képszakadás.
    A vicces az, hogy a képszakadás nem azért volt, mert pofán vágtak, simán csak akkor kerültem a szeszvasút mélypontjára; cserébe viszont amikor a csaj elkezdett az elmondások alapján sipítozni, akkor jött a felpumpált kanja és pofánvágta haveromat, mert azt hitte, hogy ő volt az :D
    Utána ketten hazavittek, de akkor már olyan jó állapotban voltam, hogy egyszer csak arra lettek figyelmesek a srácok, hogy csobog valami. Én meg miközben ők két oldalról tartottak elővettem a brét a járda közepén és séta közben hugyoztam egyet. Beforgattak egy bokor mellé, de addigra már végeztem és sürgettem őket, hogy tovább tovább :DDD

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák