Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Hát, Crey, ez kemény...

    Hajdanában, még mielőtt találkoztam volna a feleségemmel, éppen facér időszakomban, egy szép júniusi napon hív a legjobb barátom, Péter, és kérdezi, hogy mit csinálok két hét múlva. Mondom, dolgozom, és öntözöm a virágait, merthogy ő a barátnőjével megy Bulgáriába. Mondta, hogy hát, a barátnő az éppen nincs meg, kérdezem mióta, mondja, hogy olyan két órája. Szóval személycsere, és elindultunk ketten. A reptéren mondjuk én "Mrs." jelzővel voltam az utaslistán, de ez nem volt zavaró. Azon is túlbuktunk gyorsan, hogy a szálloda abszolút családbarát, rajtunk kívül csak gyerekes családok és párok voltak, szóval feltehetőleg mindenki kő buzinak nézett minket. Életem legkeményebb hete volt amúgy, az egy napra jutó pia/punci mennyiséget tekintve. Azon csodálkozom, hogy nem robbant fel a májunk, és nem szedtünk össze semmi nyavaját...

    Aztán ő később kibékült a barátnőjével, már gyerek van ott is, de szoktuk mondani, hogy az egy jól időzített szakítás volt :DDD .

    Amikor tavaly nyaraltunk, összekaptunk valami hihetetlen fontos dolgon, mondtam is az Asszonynak, hogy bezzeg a Petivel, egy hangos szó nem volt egy hétig...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák