Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz #16741888 #577 üzenetére

    Na ja, de amit én is leírtam játék, hosszútávon abszolúte veszteséges lehet. Ha meg nagy forgalmat bonyolítanak, akkor max. a rakeback ami miatt jól járnak, de azzal sem túlságosan...

    Ez a mikor jön jó lap kérdés meg megint más, pl.: tegnap több asztalos játék, egyik asztalon 99, flop top set, river poker, közben a másik asztalon 1010, flopra top set, riverig el se jutottunk. A 99-es asztalon következő hand 99, flopra ismét top set, riverig el sem jutunk.
    Vagy egyik asztalhoz beülök, egyből JJ, vki. emel, call, flop KQJ, emelek, az eredeti emelő KQ-val all in, turn meg river A. Egy másik asztalon beülök, második v. harmadik hand egyből QQ, ezt vki. a fél beülőjével egyből ki is fizeti. Ugyanaznap egymásután két AA ugyanazon az asztalon (a százalékos esélyét nem számoltam ki, de elég alacsony), ezzel csak a vakokat vittem.

    Ebből azt akartam kihozni, hogy van, hogy egyszerre több asztalon nut lapom van, és nem vmi. trash handből, hanem pp-ből, van hogy beülés után egyből jó lapot kapok, de van, hogy órákig semmi, és néha már nagyon unalmas egymás után foldolni.
    A másik szintén egy tegnapi eset, 78-al vakot akarok lopni, emelek 3 bb-ot, egy 95off persze becallolja, és a flop 959, sajnos utána le is jött a sorom, de így is csak pár eurot húzott le rólam. Ez az ami mocskos mód idegesít, hiszen bármire emelhettem volna, ő egy nagyon szar lappal megadja, és flopra nut lapot kap. És persze utána bukik egyfolytában mindenkinek, csak nekem nem. :(( Lehet magyarázni azzal, hogy azért adja meg, mert ha bejön neki, óriási kasza, de azért a 95-ben akkor sem sok fantáziát látok, csak ha vmi. hasonlóan nagyot mákol, nut sort se lehet vele létrehozni, suited se, ha mondjuk még a 9-esből lejön négy, akkor is elég alacson flush-e lesz, szóval gáz.

Új hozzászólás Aktív témák