Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Mondjuk a mai nap, az érdekes, és az a vicc hogy a tegnap is már meg a mai is.:) Ismét feljöttem 4500minuszból a haveri party alkalmával, ugyanennyi plusszba, volt egy durva leosztás.
    Short handed asztal, osztó voltam, előttem emelnek 100ig, K-9 suited adom, mögöttem emelnek 200ra, előttem adják, én is adom. (ezzel a megadásommal magába lehetne vitatkozni, nem feltétlen jó játék, mindegy, megadtam)

    FLOP: A-6-3

    A 6-3 olyan színű mint az én K-9esem. Kisvak 200at emel, nagyvak még 300at, itt tudtam hogy egy A-K al esetleg egy drillel állok szemben, de megadtam, majdnem megvolt a tartáshoz szükséges pot, és nagyok voltak az implied odsok is, ha a gyanúm beigazolódik, az eggyetlen parám csakaz volt nehogy valaki az A-Q/J suiteddal üljön.
    Megadtam, kisvak gyerek, all in, 2600, előttem az ember adja, durván majdnem 9000es kassza volt, és 2600 volt a tartás, és gyanítottam hogy színnel jó lehetek, megadtam, lehetne rajta vitatkozni, szerintem indokolt volt a tartás.
    Első srác A-K a második A-J aki mellesleg egy vérbeli loser, ilyen lapra egy all int megadni, egy aktiv játékossal mögötte.
    Riverre jött a szín, én pedig kihúztam a kb 10ezres kasszát. Nem voltam boldogtalan, ha nem jött volna a szín akkor sem szerintem, választhattam vagy 4500minusz, vagy 5000plussz, 9500 a kettő között a különbség, rámentem a körre.:)

Új hozzászólás Aktív témák