Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz viharhozo #536 üzenetére

    Hát előtte elég sok partyba bennevoltam, és nyertem is, vagy eldobattam a lapot, ha már egyszer all inezezett előtte az ember ilyen 7ezerrel, akkor még ráemelek hogy kettesbe maradjak vele, és a big stack ne jöjjön be a játékba.
    nekem 50ezer fölött volt a stackem ekkor, megadtam, utolsónak.
    Ilyen flopra szerintem öngyilkosság all int mondani, AAal, erősen bennevan a 2 pár a másiknál, persze a király pár is. Nem tom, én másképpen játszottam volna, szerintem.:F
    Itt a kulcsszó szerintem azon van hogy a small stack all inezett flop előtt, nem nagy összeget, de akkor is, ő csak megadta, ezzel nekem majdnem 1a 3hoz kínáltak esélyt.
    Bármilyen fura, ezt azért szoktam számolgatni.:D Elég sokféle lappal bejöttem volna itt.

    A tripsnél meg, ha ketten vannak mögöttem akkor én megnézem hol is állok, 1/3ad potnyit emelek, az biztos, szerintem lehet már ennyitől is dobtam volna, de a chekkel, hatalmas előnyt kaptam.

    Persze ez nem változtat a lényegen, hatalmas mákom volt 2 szer, de szerintem mák nélkül nem lehet behúzni egy MTTt. Tény, talán nem én játszottam a legjobban, mert csomószor éreztem ezt jobban is le lehetett volna játszani, de vakok között félszemű a király, tartja a mondás.:DDD

    Változatlanul fenntartom, hiányzik a gyakorlat, most van egy kis tőkém hogy sok 10dolláros versenyen tudjak résztvenni, és sok gyakorlatot szerezni.Talán idővel megnézek 1-1 garantált 8k s versenyt is.

Új hozzászólás Aktív témák